,

Ultra 10 GB İnternet Tarifesi – Türk Telekom

Türk Telekom kullanıcıları için oldukça avantajlı bir kampanya olan Ultra 10 GB ile sizde gezinmelerinizde sınır tanımayın.

Türk Telekom Ultra 10 GB Tarifesi

Türk Telekom arasına yeni katılan müşterileri özel birbirinden güzel fırsatlar dolu zengin içerikli tarifeler hazırlayıp, onların beğenisine sundu. Bu bol içerikli fırsatları ile Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının ilgisini çeken yeni GSM firması bu adımları ile dur durak bilmeden her geçen gün kendine yeni aboneler kazandırıp, bünyesindeki abone sayısını arttırıyor.

Ultra 10 GB tarifesi birçok mobil kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayan ve onlara ekonomik fiyatlar sunan dev firma bu hamleleri ile abonelerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Ultra 10 GB Tarifesi

Eğer sizde hem yakınlarınızla rahatça konuşabilmek ve mesajlaşabilmek istiyorsanız, seçmeniz gerek fırsatlarla dolu içeriği buldunuz. Ultra 10 GB ile hem tatmin edici dakika, SMS ve internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. İnternet kullanım hızı ve fırsatları ile sizde 4.5G hızında interneti limitsize yakın bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Ultra 10 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

Bu fırsattan faydalanmaya başlayabilmek için “ ULTRA 10 GB ” yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek, 444 1 444’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuruda yaparak veya Türk Telekom mağazalarına gidip, başvuruda bulunarak katılım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma işlemi gerçekleştirmek olmak, faturasızdan faturalıya geçiş yapmak veya yeni bir hat almak yolu ile sizde katılım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ULTRA 10 GB İçeriğinde Neler Var?

10 GB internet kullanım hakkı, her yöne 3000 dakika konuşma hakkı, şebeke içi ve sabit hatlar ile limitsiz konuşma hakkı ve mesajlaşma hakkına 12 aylık kontrat yaptığınız zaman 75 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal etmek istediğinizi söyleyip başvuru yaparak ya da Türk Telekom bayilerine gidip çıkış talebinde bulunarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Detaylar

Taahhut Detayi

Kullanım hakkınızı bitirdiğiniz zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’e dakikalarınız için SES yazıp, SMS için SMS yazıp, kalan internet kullanım hakkı için ise INTERNET yazıp mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

12 aylık taahhüdünüz bittiği takdirde ödemeniz gereken tutar 85 TL olur.

Diğer tarifeler olan Ultra 8 GB ve Ultra 12 GB tarifeleri de ilginizi çekerse ziyaret edebilirsiniz. Bizi takip etmeyi sürdürün, karlı çıkın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir