,

Turuncu Medium 5 GB Türk Telekom Hediye internet

5 GB Bedava Türk Telekom internet kazanmak isteyen herkesi beklediğimiz konumuzdur.

Türk Telekom Turuncu Medium Tarifesi

Türk Telekom düzenlendiği kampanyalar ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Abonelerinin ihtiyaçlarını yönelik hazırladığı bu fırsatlarla dolu teklif ile birçok kullanıcının yüzünü güldürmüş durumda. Şimdiden birçok müşterinin ilgi gösterdiği bu fırsat, en çok tercih edilen tarifelerden biri olmuş gibi gözüküyor.

GSM alanında yeni bir isim olmasına karşın Türk Telekom yaptığı doğru hamleler ile sektördeki yerini kalıcılaştırıyor. Her geçen gün daha fazla aboneye ulaşan operatör, bu ivmeli başarı artışı ile daha uzun bir süre hayatımızda olacağının sinyallerini veriyor. Her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştıran firma, şimdiden bu ivmeli başarı artışı ile rakiplerini korkutmaya başladı.

Turuncu Medium’a katılarak sizde yakınlarınız ile rahat rahat konuşup, mesajlaşabilir ve 4.5G hızında bir internet deneyimi yaşayabileceksiniz. Hemde astronomik ücretler ödemek zorunda kalmadan ve ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan rahat bir şekilde tarifenizi kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Turuncu Medium

Turuncu Medium’a Nasıl Katılabilirim?

“TURUNCU M” yazıp 5555’e gönderdiğiniz takdirde katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da müşteri hizmetlerine telefon edip talepte bulunarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız beklenen herhangi bir şart bulunmamaktadır. Tüm abonelerin katılımına açıktır.

İçeriğinde Neler Var?

Her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 5 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Bu zengin içerikli tarifeye 12 aylık kontrat yaparak 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Kontratsız ücreti ise 65 TL’dir. Sizde 12 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan indirimli faydalanabilirsiniz. ( Türk Telekom bedava internet paketi içeriğine bakmadan sakın son kararınızı vermeyin, sonra çok pişman olabilirsiniz. )

5 GB İnternet Paketi

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet kanalı üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak ya da müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Paket içeriğiniz bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için, konuşma için “SES” yazıp mesaj hakkı için “SMS” mobil internet için ise “INTERNET” yazıp 5555’e mesaj attığınız zaman bilgi edinebilirsiniz.
MMS gönderim ücreti 1,25 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir