,

Turkcell’e Geç 1 GB Hediye Kazan

Turkcell’e geçiş yap 1 GB hediye bedava internet paketini 2018 yılı bitmeden kazan.

Turkcell Türkiye’nin en fazla mobil hat kullanıcısı sayısına sahip operatör firması olarak, her zaman abonelerine ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Her alanda abonelerinin en güncek ve en yeni hizmet kalitesine sahip olmalarını sağlamak amacı ile gecesini gündüzüne katıp çalışarak, hem altyapısını hemde hizmet kalitesini sürekli daha da ileriye taşımaya çalışıyor. İşini bu denli önemsemesi sebebi ile de Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının da hem takdirini hem sevgisini kazanmayı başarıyor.

Üstelik fırsatları bununla da bitmeyen GSM firması, abonelerinin ilgisini çekmek amacı ile hazırladığı kampanyaları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hazırladığı bu kampanyalar ile abonelerine verdiği önemi gözler önüne seren dev GSM firması, şu sıralar yeni Turkcell’li olan abonelerine sunduğu fırsatlar ile gündeme gelmeyi başarıyor.

Turkcell yeni gelen müşterilerine 1 GB hediye internet sunan firma, bu hamlesi ile kendine birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazandırdı. Bu cazip tekliften faydalanmak için geç kalmayın ve sizde hemen katılım sağlayarak hediye internetiniz ile 4.5G teknolojisinde bir internet deneyimi yaşamanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Turkcell Yeni Abone 1 GB Bedava internet Kampanyası

En yakın Turkcell iletişim merkezi gidip yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirerek katılım sağlayabilirsiniz. Online kanallar yolu ile de yeni bir hat talebinde ya da numara taşıma talebinde zahmetsiz bir şekilde bulunabilirsiniz ve hemen bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Başvurunuzu tamamlamak için herhangi bir katılım SMS’ine ihtiyaç duyulmamaktadır. Numara taşıma ya da yeni hat alımı işleminiz gerçekleştikten 7 gün sonra hediye bedava internet 2018 paketiniz hattınıza tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapılmış olması koşulu aranmaktadır. Gerekli koşulları sağlayan tüm bireysel aboneler faydalanabilirler

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak ya da kısa mesaj yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

30 gün boyunca yurt içinde cepten kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza hediye edilir.

Detaylar

30 gün boyunca kullanılmayan faydalarınız gelecek aylara devredilmez ve silinir.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek detaylı bir şekilde kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Kazandığınız faydalar bittiğinde ya da süresi dolduğunu kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir