,

Turkcell’den Ekstra Turbo 2 GB’lık internet Paketi

Yüksek hızda internete ucuz fiyatlarda sahip olmak isteyen herkesin ilgisini çeken bu konumuzda 2 GB Turkcell bedava internete nasıl sahip olacağınızı tarif edeceğiz.

Turkcell Turbo Ekstra 2 GB İnternet Paketi

İletişim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri ile göz dolduran Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firması, bu alandaki yatırımları ile oldukça fazla dikkat çekmekte ve konuşulmakta. Alt yapı çalışmaları ve kapsama kalitesi ile rakiplerini kıskandıran GSM operatörü Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi oluyor ve durumu daha uzun yıllar devam ettirecekmiş gibi duruyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığı kampanyalar ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldüren Turkcell, bu hamlesi ile birçok abonesinin ihtiyaç ve isteklerine önem verdiğini kanıtlamış oldu. Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcının ortak sıkıntısı olan yetersiz tarife içerikleri derdinden kurtarıyor.

Turkcell Ekstra 2 GB

Birçok kullanıcı artık Turbo Ekstra 2 GB ile yakınları ile rahat rahat konuşabilecek ve mesajlaşabilecek hemde ay sonunu veya fiyatını dert etmek zorunda kalmadan rahat bir şekilde paketlerini kullanabilecekler. Aynı zaman oldukça cazip bir internet kullanım hakkına da sahip olabilecekler. Turkcell bedava internet paketleri için kategorimizi ziyaret ediniz.

Sizde hemen gelip bu fırsattan faydalanmaya başlayın.

Turbo Ekstra 2 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

“TURBO EKSTRA 2GB” yazıp 2222’ye göndererek ya da müşteri hizmetlerine telefon talepte bulunarak da katılım sağlayabilirsiniz. Hesabım uygulaması üzerinden ya da birebir gelip Turkcell mağazalarını ziyaret ederek de katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen herkes katılım sağlayabilir.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS ve 4.5G hızında 2 GB internet kullanımına 12 taahhüt yaparak 49 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu fırsatlara ek olarak birde BiP uygulamasında kullanılmak üzere 1 GB internet ve lifebox’da 50 GB saklama alanı size hediye edilir. Sizde bir an önce bu cazip teklife evet diyip, keyfini çıkartmaya başlayın.

Turkcell 2 GB internet

Kontrasız ücreti ise 59 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinden bulunarak ya da internet üzerinden çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Size en yakın Turkcell mağazasına gidip hızlı bir şekilde çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

30 Eylül 2017 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Hesabım uygulamasına giriş yaparak ya da“KALAN” yazıp 2222’ye mesaj atarak kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınızı bitirdiğinizde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir