,

Turkcell’den Destek İnternet Paketleri

Yeni bir düzenleme ile farklı kampanyalar oluşturulmaya başlandı. Bunlardan bir tanesi olan Destek paketleri şimdi tüm abonelerle!

Turkcell Destek Paketleri

GSM alanındaki yaptığı her hamle ile herkesin dikkatini çekip, takdirini kazanmayı başaran dev operatör firması Turkcell, başarısını her geçen gün daha da arttırmaya başarıyor.  Artan başarısı ile beraber bu başarısını korumak amacı ile her gün farklı kampanyalar, tarifeler ve paketler ile mobil kullanıcılarının karşısına çıkıyor ve onların ihtiyaçlarını tatmin edici olacak şekilde karşılamaya çalışıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına böyle önem vermesi sebebi ile de sadece para kazanma amacı gütmediğini de gözler önüne seriyor. Bu sayede marka değerini de arttırmayı başaran GSM şirketi gün geçtikçe daha çok kişiye de hizmet etmeyi başarıyor. Müşterilerinin verimli şekilde bu hizmetten faydalanabilmeleri yakınları ile rahat bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını giderebilmeleri için hazırladığı destek paketleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.

İhtiyacınıza göre kısa mesaj ya da internet kullanım hakkına da sahip olabileceğiniz bu paketler sayesinde aşım bedellerini ya da ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan telefonunuzu kullanmanın keyfini sürebileceksiniz.  İhtiyacınıza uygun olan fırsatı seçip hemen kullanmaya başlayın ve tadını çıkartın.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Destek paketleri için mağazalarından başvuruda bulunarak katılmanız mümkündür.  Müşteri hizmetlerine telefon ederek de bu paketi satın alabilirsiniz ya da seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak da bu paketi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Ön ödemeli destek tarifesinde bulunan tüm bireysel hazır kartlı aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulamasına giriş yaparak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile ya da çağrı merkezine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Destek Konuşma

Aylık 20 TL ödeyerek şebeke içi 1500 dakika, her yöne 500 dakika ve 10 MB internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Destek Hepsi

Şebeke içi 1500 dakika, her yöne 500 dakika, şebeke içi 10000 SMS, her yöne 1000 SMS/MMS ve 250 MB’ye sahip olmak için aylık 30 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Faydalarınızın %100’ünü harcadığını zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Paket kapsamındaki faydalarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir önce ki yazımız olan Kurban bayramı bedava internet hediye kampanyası ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir