,

Turkcell Yeni Yıldız Bedava internet Paketleri

Turkcell Yeni Yıldız Bedava internet Paketleriyle 2 ve 3GB internet paketine çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Komünikasyon ve teknoloji alanlarında Türkiye’nin lider konumunda bulunan yerli GSM şirketi Turkcell yeni hazır kartlı müşterilerine özel tarifeleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak hazırladığı cazip teklifleri ile onların yüzünü güldürüp, müşterileri ile arasındaki iletişimi de sağlama alana GSM şirketi, bu yaklaşım tarzı sayesinde her geçen gün daha fazla abone kazanmaya devam ediyor.

Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının en hızlı ve kesintisizi internet sayesinde de birçok kişinin ilk tercihi olmayı başaran firma, bu başarılı atılımları sayesinde sektörün lider ismi olmayı başarıyor. Turkcell bedava internet yazısından da anlayacağınız üzere uzun yıllardır bu alanda faaliyet göstermesine rağmen hala ilk gün ki istek ve azimle çalışan dev firma bu sayede sektörün en önemli konumunda bulunmayı başarıyor.

Yeni Yıldız paketi ile yeni gelen abonelerine eşsiz bir tarife içeriği ve aynı zamanda ceplerini zorlamayacak bir teklif sunan operatör firması, bu kampanyası ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Sizde gelip bu cazip tekliften hemen faydalanmaya başlayarak, birçok kampanya ve fırsattan öncelikli olarak haberdar olun.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell mağaza veya bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunduğunuz takdirde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de zahmetsiz bir şekilde katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kısa mesaj yolu ile katılmak için 1 GB için “YENI YILDIZ 1 GB” , 2 GB için “YENI YILDIZ 2 GB”, 3 GB için “YENI YILDIZ 3 GB” yazıp 2222’a ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Bedava internet fırsatları bunlarla tabikide sınırlı kalmıyor. Siz o yüzden sitemizi kıskaç altına almayı sürdürün.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile katılım sağlayan kişiler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB’yi aylık 20 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

2 GB

27 TL karşılığında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

3 GB

30 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB Turkcell bedava internet paketi ni 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Yeni Yıldız Kampanyası Hakkında Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
30 gün boyunca kullanmadığınız fayda içerikleriniz gelecek aylara devredilmez.
BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB’de hediye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir