, ,

Turkcell Yeni Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell süprizlere devam ediyor. Yep yeni fırsatlar ile hediye internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti

Türkiye’nin en çok kazandıran ve en büyük GSM firmalarından olan Turkcell, yeni gelen müşterilerine sunduğu cazip teklifleri ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor. Yeni hat alarak hazır kartlı olan müşterilerine sunduğu bu teklifler sayesinde faturasız müşterilerinde gözle görülür bir artış olan operatör firması, gün geçtikçe bu alandaki başarısını katlayarak arttırmayı başarıyor.

Aynı zamanda müşterilerine sunduğu üstün kaliteli hizmet ile de onların iletişim ihtiyaçlarını kesintisiz yaşamalarına olanak sağlıyor. Kapsama alanı kalitesi ve çekim kalitesi ile de birçok abonesinin yüzünü güldürmeyi başarıyor ve herkesin ilgisini de çekiyor.

Sunduğu Hediyeli tanışma seti fırsatı ile de birçok kullanıcı kazanan firma, yeni gelen müşterilerine oldukça cazip hediyeler sunuyor. Özellikle sunduğu internet hediyesi ile birçok mobil kullanıcıyı sevindiren firma, müşterilerinin 4.5G teknolojisinden tarifelerinden herhangi bir eksilme olmadan faydalanmalarını sağlıyor. Turkcell bedava internet için sizde gelip hemen hazır kartlı olarak size sunulan bedava internetin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell iletişim mağazalarına gidip yeni bir hazır kart alarak katılım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir katılım mesajı atmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak faydalanmaya başlarsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften yeni SIM kart alarak, faturasız müşterisi olan tüm data ses hattı aboneler faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulaması üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine de telefon ederek iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Bu kampanyadan faydalanan mobil hat kullanıcıları hatlarında ilk açıldığı zaman 35 TL yüklü olur ve buna ek olarak hediye 3 GB internette tanımlanır. Üstelik 6 ay boyunca 20 TL ve üzeri yükleme yaptıkları takdirde her ay bir kez olmak koşulu ile 1 GB bedava internet kazanabilecekler.

Detaylar

31 Ağustos 2017 tarihine kadar bedava internet paketi fırsatından faydalanmanız mümkündür.
Kazandığınız faydalar bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
“KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak tarifenizdeki kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir