, ,

Turkcell Yaani 1 GB ve 2GB Bedava Hediye İnternet Paketi

Turkcell Yaani 1 GB ve 2GB Bedava Hediye İnternet Paketi Nasıl yapılır, Apple, Samsung, iOS ve Android için hangi işlemler yapılmalı.

Turkcell Yaani 1 GB bedava internet paketi için yapmanız gerekenleri bu yazımızda anlatacağız. O yüzden şimdi dikkatle okumaya başlayın arkadaşlar 🙂

Yaani bedava internet veriyor ama bu boşuna değil tabiki, hem teşvik hem fırsat diyebilirsiniz. Neden mi, çünkü ilk yerli arama motoru diyebileceğimiz bu uygulamanın destekçisi Turkcell oluyor. “Yani” olarakta telaffuz edenler var ama bu pek doğru denilemez.

Bugünün en çok konuşulan kampanyası olmayı başaran bu uygulama ile Turkcell Yaani 2 GB bedava hediye internet kazanabilirsiniz, detayları yazının geri kalanında.

Turkcell Yaani Bedava internet Hediyesi

Turkcell yaani bedava internet alabilmek için Google play‘den veya iOS Store‘den uygulamayı indirin ve giriş yapın. İlk girişte 1 GB hediye internet paketi sizin olacak. 10 gün boyunca kullanıp en az 20 arama girişi yaparsanız 1 GB daha kazanırsınız ve böylelikle toplamda tam 2 GB hediye kazanmış olursunuz. Ekim ve Kasım aylarında geçerli olacak bu fırsattan her ay yararlanabilirsiniz. Nasıl yapılır diyeceğinizi bildiğim için kısaca anlattım arkadaşlar 🙂

Yaani Arama Motoru

Ülkemizin yerli ve milli olduğu öne sürülen arama motoru Google gibi bir dev için takibi rakip değil ama en azından ülkemizin bir temsili bölgesel tarayıcısı olabilir. Bize düşen şey eleştirmek değil önerip desteklemek, Turkcell’in yapması gereken şey ise bizlerin tavsiyelerine kulak asmak ve sistemi sürekli bir seviye ileriye taşımak.

Umut ediyoruz herkes için en hayırlısı olur, başarılar dileriz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir