,

Turkcell VINN İnternet Paketleri

Turkcell Vınn evden ve cepten internet ile sizde gerçekleri görme fırsatı yaşayın. Bilgisayar da yada mobil farketmez, GB’lar fiber hızda senin olsun.

Turkcell Vınn Paketleri

Türkiye’nin en büyük operatör ve internet sağlayıcı şirketlerinden olan Turkcell yaptığı fırsatlar ile birçok kullanıcıyı sevindiriyor ve yüzlerini güldürüyor. Benimsediği müşteri odaklı yaklaşım sayesinde, hem daha fazla abone kazanıp hem de abonelerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kullanıcılarına gösterdiği bu ilgi ile başarısını gün geçtikçe daha da katlayan dev firma sektördeki liderliğini daha uzun süre sürdüreceğe benziyor.

Dev firma müşterilerine Türkiye’nin en hızlı evden ve cepten internetini sunuyor. Sunduğu hizmet ile birçok müşterinin ilk tercihi olan internet sağlayıcısı, birçok kişinin hızlı ve kaliteli bir internet hizmeti almasına öncülük ediyor.

Vınn ile sizde farklı tasarımı ve yüksek hızlı internet kullanımına ve çoklu paylaşım yapabileceğiniz cihazınıza uygun fiyatlara alabilirsiniz. Sizde gelip bu cazip tekliflerden faydalanarak hem hızlı hem uygun bir internete sahip olup hemde uygun fiyatlar ile Vınn modemlerine sahip olabilirsiniz.

Nasıl Vınn Alabilirim?

Turkcell veya Süperonline mağazalarını ziyaret edip oradan satın alabilirsiniz.

Turkcell VINN internet Paketleri ve Tarifeleri

Paketler ve İçerikleri

Turbo VINN WiFi MF971V

363 TL karşılığında 300 Mbps’ye varan yüksek hızlı ve çoklu paylaşım özelliğine sahip bu modeme sahip olabilirsiniz.

VINN WiFi E5786

Aynı anda 15 kişiye kadar paylaşım yapabileceğiniz, 300 Mbps hıza sahip ve verimli güç kullanımına sahip bu cihaza sadece 328 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Tarifeleri bunlarla da sınırlı değil.

4.5G VINN WiFi E5573

195 TL karşılığında 150 Mbps indirme hızına, 50 Mbps yükleme hızına sahip, 10 kişiye kadar internet paylaşımına imkân sağlayan bu fırsata sadece 195 karşılığında sahip olabilirsiniz.

VINN WiFi MF910V

Verimli güç tasarrufuna sahip, 150 Mbps hızına sahip olup hem evde hem de dışarıda bu hizmeti deneyimleyebilirsiniz. Çok yakında Turkcell hediye internet mağazalarında olacak bu cihaza 200 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bir zamanlar o kadar revaçtaydı ki bu, USB ve Laptop için benzersiz bir ikiliydi. Sağladığı yüksek download hızı ile bir çok şirketinde kurtarıcısıydı. Ek bir internet sunucusu gibi iş görürdü. Gerçi halen epey kullanan mevcut, sizde denemediyseniz hemen başvurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir