,

Turkcell Ultra Bitmeyen Akıllı İnternet Tarifeleri

Turkcell bitmeyen internet paketleri ile tanışma vaktiniz gelmedi mi. Bedava değil ama oldukça makul fiyatlarla turbo akıllı kampanyalar mevcut.

Turkcell Turbo Akıllı – Ultra Bitmeyen İnternet

Türkiye’nin telekomünikasyon alanında en büyük ve en çok abone sayısına sahip şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunlarına çözüm olması amacı ile yaptığı Turbo tarifeleri ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürdü. Bu fırsat ile beraber kullanıcılar artık fatura aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalmadan paketini kullanmanın keyfini çıkartabilecek.

Daha uzun yıllar hayatımızda olacak olan Turkcell’in cazip fırsatlar ile dolu kampanyasına katılmak için sizde geç kalmayın ve bu fırsatlarla dolu dünyanın bir üyesi olun.

Bitmeyen İnternete Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Turbo bitmeyen internet

Size en yakın Turkcell mağazasını ziyaret edip başvuruda bulunarak ya da çağrı merkezine telefon ederek katılım sağlayabilirsiniz. Anahtar kodu 2222’ye kısa mesaj atarak da katılabilirsiniz.

Nasıl İptal Edilir?

Turkcell mağazalarından ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile de iptal edebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşımı yolu ile yeni hat tesisi ile ya da hazır karttan faturalıya geçen tüm mobil hat kullanıcıları katılı sağlayabilir.

İçeriği Nedir?

Turbo Akıllı Tarifeleri

2 GB

2 GB internet, Her yöne 500 dakika ve 1000 SMS’e aylık 23 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

3GB

28 TL karşılığında her yöne 600 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

4 GB

4 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’e 12 aylık sözünüze 35 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

5 GB

Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj hakkı ve 5 GB cepten internet kullanımını 12 aylık kontrat yaparak 39 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

7 GB

45 TL’ye her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB internet kullanımı 12 aylık kontrat yaparak indirimli fiyatına satın alabilirsiniz.

 Akıllı 10 GB

10 GB Turkcell bedava internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma hakkına 12 aylık taahhüt yaparak 59 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp göndermeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Paketiniz bittiği zaman aşma olmaz.
Taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir