, ,

Turkcell Uçuran Tarifeleri – Bedava internet Paketi

Turkcell Bedava internet paketleri ile uçuran tarifeler birlik olunca ortaya harika bir sonuç çıkıyor. GB’lar havalarda uçuşuyor, sizede yararlanmak kalıyor.

Turkcell Uçuran Tarifeleri

Türkiye’nin telekomünikasyon alanında lider konumunda bulunan GSM firması Turkcell, yenilikçi tavrı ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürüyor. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını cevap vermeye çalışan GSM şirketi benimsediği bu yaklaşım ile hem mevcut abonelerinin yüzünü güldürüyor hem de kendine yeni aboneler kazandırmaya devam ediyor. Uzun yıllardır GSM sektöründe olmasına rağmen hala ilk gün ki çalışıp kullanıcılarının daha iyi bir hizmet alabilmelerini sağlamak amacı yaptığı altyapı ve teknoloji alanındaki çalışmaları ile oldukça fazla olumlu tepki topluyor.

Bedava internet uçuran paket

Bu sıralar Uçuran kampanyası ile gündemde olan dev GSM şirketi bu kampanyası ile birçok kullanıcısının ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamayı hedefliyor. İnternet yönü ile oldukça zengin olan bu paketler azımsanmayacak bir konuşma ve mesajlaşma hakkına da sahip gözüküyor. Birçok mobil kullanıcı artık ay sonunu veya fatura aşım bedellerini dert etmeksizin, yakınları ile konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internetin keyfini sürebilecekler.

Turkcell Bedava internet Uçuran Paketine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell mağaza veya bayilerine gidip başvuruda bulunarak, müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da seçtiğiniz tarifeye ait anahtar kodu 2222’ye kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Veyahut isterseniz Turkcell bedava internet makalesine göz gezdirip bunu çok büyük bir avantaja çevirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm hazır kartlı aboneler faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Müşteri hizmetlerine telefon ederek de iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Uçuran Tarifeler

2 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına 30 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3 GB

3 GB internet kullanım hakkına, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS’i 35 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

4 GB

40 TL karşılığında 4 GB internet, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS’e sahip olabilirsiniz.

6 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı ve 6 GB internet kullanımına sahip olmak için aylık 50 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

30 Haziran 2017 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Tarife içeriğinizi bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir