,

Turkcell Uçuran 6 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 6 GB internet paketi ile sizde bedava internetinizi katlayın. Yapmanız gereken herşeye bu yazıda yer verdik, hemen kullanmaya başla.

Uçuran 6 GB Turkcell İnternet Paketi

Yaptığı yatırımlar ve iletişim alanındaki gelişmeleri ile Türkiye’nin GSM alanındaki lider firmalarından olan Turkcell her geçen gün daha fazla büyüyor. Yaptığı yenilikler ile birçok abonenin takdirini kazanan ve sektördeki yerinin kalıcılığını ispatlayan dev GSM operatörü gün geçtikçe abone sayısını katlıyor.

Dünya pazarına açılan GSM operatörünün bu kadar ilgi görmesinin sebepleri arasında müşterilerine gösterdiği önem ve önce müşteri odaklı bir politika izlemesi de etkili oluyor.  Bireysel müşterilerine gösterdiği ilgi ile de herkesin yüzünü güldüren Turkcell düzenlendiği bedava internet paketi kampanyanları ile de birçok kullanıcısını mutlu ediyor. Genellikli herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tarife içerikleri hazırlamaya çalışan GSM operatörü bu hamlesinde başarılı oluyor.

Birçok kullanıcı bir sürü seçeneğinin arasından hem kendini uygun kullanım hakları içeren teklifi hem de cebine uygun olanı rahat rahat seçebiliyor. Uçuran 6 GB ile sizde tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz hemde makul bir fiyata. Gelin sizde bu fırsatlar dünyasına hemen katılın.

Turkcell Uçuran 6 GB Bedava İnternet

Uçuran 6 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

Telefonunuzun mesaj kısmına “UCURAN 6GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirsiniz. Turkcell mağazalarını ziyaret ederek ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek de katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm bireysel hazır kartlı abonelerinin katılımına açıktır. Hemen başvuruda bulunarak sizde bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkına aylık sadece 50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu zengin içeriğe ek olarak online olarak bu tarifeye katıldığınız takdirde hattınıza 1 GB hediye internet tanımlanır. Size sunulan fırsatlar bununla da son bulmuyor. Fizy uygulamasında sınırsız müzik dinleyebilir. BiP uygulamasında sevdiklerinizle mesajlaşabilir ve hatta sesli, görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Dergilik uygulamasında kullanmanız için 5 GB internette hattınıza hediye olarak tanımlanır.

Turkcell Bedava internet Paketi

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL UCURAN 6 GB “ yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da internet üzerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Hattınıza tanımlanan kullanım haklarından harcanmayan tutarlar gelecek aylara devredilmez.
Tarife içeriğiniz bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
“KALAN” yazıp 2222’ye göndererek kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell bedava internet paketi kategorisinide takip etmek isterseniz sizi kimse durduramayacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir