,

Turkcell TV+ Paketleri

Turkcell TV+ Paketleri ile bütçenize en uygun olan tarifeyi seçip hızlıca alım yapabilirsiniz.

Türkiye’nin iletişim ve teknoloji alanlarında en büyük firmalarından olan Turkcell, mobil kullanıcılarının günlük hayatlarını kolaylaştırmak için hazırladığı fırsatları ile abonelerini sevindiriyor ve onlardan olumlu tepki almaya devam ediyor.

Yaptığı bu hamleler ile hem mevcut abonelerinin yüzünü güldüren hem de günden güne kendine daha fazla yeni kullanıcı kazandıran dev şirket bu atılımları ile hem sektördeki yerini muhafaza ediyor hem de günden güne artan bir başarı grafiğine sahip oluyor. Bu alandaki liderliğini uzun süredir muhafaza eden GSM ve internet sağlayıcı, daha uzun süre liderliğini koruyacağının sinyallerini veriyor. Bedava internet paketi sorunlarınıza çözüm için sitemizi takip etmeyi sürdürünüz.

Turkcell TV+ uygulaması ile dev firma kullanıcılarına isterlerse cepten isterlerse tabletten isterlerse de bilgisayardan televizyon imkânı sunuyor. Yüzlerce TV kanalı, filmler, diziler, belgeseller ve çocuk programlarına istediğiniz her an ulaşabilir ve izlemenin keyfini çıkartabilirsiniz. Sizde bu paketlerden faydalanarak istediğiniz her an TV izlemenin keyfini oldukça ekonomik fiyatlara sürebilirsiniz.

Turkcell TV Paketleri

Turkcell TV+ Kampanyalarına Nasıl Dahi Olurum?

Size en yakın Turkcell mağaza veya bayisini ziyaret ederek, internet üzerinden ya da 0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile kısa süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm aboneler bu fırsattan faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell mağazalarından, anahtar kodları 2200’ya kısa mesaj atarak, çağrı merkezinden ya da internet üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TV+ İçeriği Nedir?

12,9 TL karşılığında yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, sevdiğiniz takip ettiğiniz programlar istediğiniz zaman cebinizden, tabletinizden ve bilgisayarınızdan bu uygulamanın keyfini sürebilirsiniz. İlk denemesi de ücretsizdir.

14,9 TL ödeyerek Premier Lig, NBA TV, Discovery ve daha birçok sürpriz cebinizde olur. Bu tekliften faydalanmaya başlayarak sizde istediğiniz yerden ekonomik bir fiyata TV izlemenin keyfini çıkartırsınız. Üstelik ilk ay bedava olarak deneyebilirsiniz.

Detaylar

Bu kampanyadan faydalanmaya başladığınız da otomatik 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarsınız.
TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Farklı bir cihazdan kullanmak istediğinizde diğer cihazları silmeniz gerekmektedir.
Şifrenizi unuttuğunuz takdirde 2200’a “SIFRE” yazıp yollamanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir