,

Turkcell Turbo Akıllı Devreden Paketi

Kalan kullanımlarınız sonra ki aya devir etsin istemez misiniz? Turkcell bunu Turbo Akıllı Devreden tarifesi ile çözdü. Hemen dene, kazançlı çık!

Turkcell Turbo Akıllı Devreden

Turkcell birbirin cazip fırsatlarla dolu tarifeleri ile Türkiye’de ki birçok kullanıcının tercih ettiği kampanyalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Birçok mobil kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayıp, onların yüzünü güldüren Akıllı Devreden Paketi içeriği ve uygun fiyatı ile birçok kişinin takdirini kazandı.

Çoğu abonenin ortak derdi olan yetersiz paket içerikleri, Turkcell’in yeni hamlesi ile tarihe karışıyor. Ay sonunda kullanılmayan internet, dakika ve SMS’lerinizin boşa gitmesine son. Artık kullanılmayan paket içerikleri silinmeyecek ve gelecek aylara devredilecek.

Akıllı Devretme Özelliği

Sizde boş yere giden kullanım haklarına üzülüyor iseniz “Akıllı Devreden” özelliği tam size göre. Tarifenizdeki konuşma hakkı, mesajlaşma hakkı ve internet kullanım haklarınız boş yere gitmez ve gelecek aylara devrolur. Bu sayede sizde hem ödediğiniz tutarın karşılığını alıp, hemde gelecek aylarda biraz daha fazla kullanım hakkına sahip olabilirsiniz

Sizde hemen bu fırsatlarla dünyasına adım atarak, size özel olarak hazırlanmış birçok kampanyadan faydalanın ve dakikalarınızın, SMS’lerinizin ve internet kullanım hakkınızın doyasıya keyfini sürün.

Turbo Akıllı Devreden’e Nasıl Katılabilirim?

“KONFOR AVANTAJ” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak sizde hemen katılabilirsiniz. Turkcell mağazalarını ziyaret edip ya da Hesabım uygulamasını giriş yapıp seçim yaparak da katılabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu tarifeden çıkmak için “IPTAL KONFOR AVANTAJ” yazıp 2222’ ye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya İçeriği Nedir?

Turbo Akıllı Devreden

Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Bu zengin içeriğe sahip olmak için ödemeniz gereken tutar 12 aylık kontrat yaptığınız zaman yalnızca 35 TL’dir.

Kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 45 TL’ dir.

Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Kalan kullanım hakkınızı öğrenmek için   “KALAN“ yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kalan dakika, SMS ve internet kullanım hakkınızı öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile de bilgi edinebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içinde numara taşıma işlemi gerçekleştirmiş, yeni hat almış veya hazır karttan faturalıya geçmiş aboneler faydalanabilir.

Turbo Akıllı Devreden Hakkında Detaylar

Akıllı Durma Özelliği

31 Aralık 2017 tarihine kadar katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Ay sonuna kadar kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilir.
Tarife içeriğinizi bitirdiğiniz zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir