,

Turkcell Tarifeye Ek Akıllı Telefon Kampanyaları

Turkcell’den faturalı veya faturasız hatlarda geçerli olan birbirinden harika akıllı telefon kampanyalarını kaçırma! 2017 yılı için geçerli olan tüm cihazlar bu yazıda yer alıyor.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları

Herkese selam arkadaşlar. Sürekli kampanyalardan, hediyelerden bahsediyoruz. İnternette gezinmeye, onu indirip bunu izlemeye değiniyoruz ama telefonumuz bunu ne kadar iyi yapıyor? Yada cihazınızdan memnun musunuz diye soracak olursam ne dersiniz? Kimimiz bu konuda çok dertli, eski akıllı cihazlar günümüzün hızına yetişemeyebiliyor. Tam da bu noktada zaten hali hazırda ödediğiniz faturaya ek şekilde ücret ilave edilerek yep yeni bir akıllı telefon sahibi olmak istemez misiniz?

Ülkemizin en eski operatörlerinden olan Turkcell, bu konuda kullanıcılarını tatmin edecek avantajlar sunuyor. Samsung, Apple, Sony, Lenovo, Xiaomi, Vestel, General Mobile, KAAN ve LG gibi bir çok üreticinin cihazları bu kapsamda satılıyor. Bu kampanyaları (2017’de geçerli olan) şimdi hemen sıralayacağız, ilki hangisi olacak tahmin edin 🙂

Turkcell Tarifeye Ek Lenovo K6 Note ve P2

Yıllardır bilgisayar üretimi yaptığını bildiğimiz çok köklü bir Çin firması olan Lenovo, son yıllarda ürettiği telefonlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Bunlardan yakın zamanda en bilinenleri olan K6 Note‘yi peşin para ödeyerek almak isterseniz 1.399 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Tarifeye Ek Telefon Lenovo

Yada tarifeye ek olarak 36 taksit olarak her ay 42,33 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 3 renk alternatifi bulunan cihaz ülkemizde oldukça tercih ediliyor. Diğer bir model olan Lenovo P2‘ye ise peşin 1.799 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Dilerseniz peşin fiyatına 24 ay taksit yapabilir yada 36 ay taksitlendirerek ayda 66.69 TL’den başlayan bir ek ücreti kabul edebilirsiniz. Bu modelin ise sadece 2 renk seçeneği mevcut.

Tarifeye Ek Vestel Venüs 500

Ülkemizin yerli ve milli üretimi olan Vestel Venüs 500, çok büyük övgü ve destek aldı. Her geçen gün artan sipariş rakamları ve popülarite beraberinde bir çok yeniliğide getirdi. Her modelde daha iyi bir kullanım deneyimi sunan dev firma bir ara çok artan şikayetlerin ardından işleri rayına oturttu ve başarıyı yakaladı.

Tarifeye Ek Telefon Vestel Venüs

Tarifeye ek olarak 36 taksit modelinde her ay 28.33 TL’den başlayan rakamı ödeyerek telefona sahip olabilir yada peşin ödeme ile sadece 799 TL’ye sahip olabilirsiniz. 4 renk çeşidi bulunan telefon bay/bayan her kesime hitap eden bir tasarıma sahiptir.

Tarifeye Ek Telefon KAAN

Yıllardır yurtdışından ülkemize giren tarifeye ek telefon distribütörlüğü damgasıyla tanınan Başarı şirketine ait olan yerli bir cihazdır. Televizyonda gördüğümüz reklamdan sonra hayatımıza ve sektöre giren KAAN N1 isimli cihaz kısa sürede büyük ilgi gördü. O kadar ki Turkcell’in satış listesinde kendine yer buldu.

Tarifeye Ek Telefon Kaan

Peşin olarak almak istediğiniz taktirde 1.349 TL ödemeniz gereken cihazı 36 aylık taksitlendirebilir ve her ay 51.07 TL’den başlayan ilave ücret ile satın alabilirsiniz. Gümüş ve Beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Tarifeye Ek Samsung A7

Geçen yıl yaşadığı cihaz problemleri ile çokca başı ağrıyan Samsung, yeni cihazında neyse ki bu problemden kurtulmuş. Tarifeye ek Samsung A7 sahibi olmak istiyorsanız ister peşin isterseniz peşin fiyatına 24 ay taksit yapabilirsiniz. Yada ben 3 yıllık taahhüt yaparım diyorsanız aylık 103.46 TL’den başlayan rakamlarla sahip olabilirsiniz.

Tarifeye Ek Samsung A7

Yok ben peşin parayla alırım derseniz de 2.349 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Değer mi derseniz evet değer derim çünkü kendim de A7 kullanıyorum. Oldukça hoş ve şık bir cihaz, tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir