,

Turkcell Süpper BiP 4 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 4GB Bedava internet paketi içeren Süpper BiP kampanyası ile sizde hemen kullanıma başlayın.

Turkcell Süpper BiP 4 GB Bedava internet Paketi

Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörlerin olan Turkcell düzenlendiği kampanyalar ile birçok mobil kullanıcısının ilgisini çekiyor ve onların yüzlerini güldürüyor. Nerede ise her gün yeni bir kampanya ve fırsat ile abonelerinin karşısına çıkan dev GSM firması bu kadar aktif şekilde çalışması ile herkesin takdirini kazanıyor.

Düzenlediği zengin içerikli paketler ve bunlara ek olarak birbirinden güzel ve cazip sürprizler ile müşterilerini hem mutlu edip hemde şaşırtmaya devam ediyor. Sizde bu cazip fırsatlarla dolu dünyaya katılarak yakınlarınız ile dakikalarınızı dert etmek zorunda kalmadan rahat bir şekilde konuşup ve buna ek olarak limitsize yakın 4.5G hızında bir internet deneyimi yaşayın.

Süper BiP 4 GB’li olarak sizde size özel birçok fırsattan ve tekliften yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Süpper Bip 4GB Kullanım Haklarım Neler?

Süpper BiP uygulamasında geçerli her yöne 1000 dakika, BiP üzerinden limitsiz mesajlaşma, 4 GB internete aylık sadece 45 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.  Sizde gelip bu pakete katılarak, size özel fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell bedava internet ile sizde limitleri zorlayın, hızı hissedin.

Turkcell Süpper BiP 4 GB Bedava internet

Size sunulan ayrıcalıklar bununla da son bulmuyor. BiP uygulamasında kullanılmak üzere 30 GB internet, Turkcell TV+ ve dergilik uygulamalarında kullanılması için 5 GB internet, Fizy uygulamasında sınırsız müzik dinleme ve video izleyebilme imkânına da sahip olursunuz.

Süpper BiP 4 GB’ye Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “SUPPER BiP 4GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek veya Turkcell mağazalarını ziyaret edip talepte bulunarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabım uygulaması üzerinden de satın alıp hattınıza tanıtabilmeniz mümkündür.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal etmek için “IPTAL  SUPPER BiP 4GB” yazıp 2222’ ye kısa mesaj göndererek veya müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal edebilmeniz mümkündür. Bedava internet paketi için yine en doğru tercihi yaptığınızın farkındasınız, bu bize yetiyor.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

Turkcell Süpper BiP 4 GB

2200’a  “KALAN“ yazıp ücretsiz SMS atarak kalan kullanım tutarlarınızı öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Hesabım uygulaması üzerinden de bilgi edinebilirsiniz.

Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmanız için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm hazır kartlı bireysel müşteriler faydalanabilir.

Detaylar

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanmadığınız içerikler sonraki aylara devredilmez.
Bu paketi yurt dışında da kullanabilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir