,

Turkcell Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri

Turkcell’den taahhütlü ve 1 yıl geçerli bedava internet paketleri ile yeni yıla hazırlanın.

Turkcell’in yeni gelen müşterilerine özel olarak hazırladığı Turbo yıllık fırsatları Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısını tatmin etti. Yeni gelen müşterilerine özel olarak hazırladığı bu kampanyaları sayesinde kendine birçok yeni faturalı müşteri kazandırmayı başaran operatör firması, Türkiye’nin en çok mobil kullanıcısına sahip operatör firması olmayı başarıyor.

Birçok kişiye hizmet veren dev operatör firması, tüm abonelerine kalite ve üstün bir hizmet sunmak amacı ile durmadan gece gündüz çalışıyor. İletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile abonelerine en güncel hizmet deneyimini yaşatan firma, bu tavrı ve hamleleri sayesinde birçok mobil kullanıcının takdirini kazanmayı başarıyor. Turkcell bedava internet 2018 ile bu üstünlüğünü ise gün geçtikçe artırıyor. Peki ne mi yapmalı, tabiki ayak uydurmalı.

Aynı zamanda müşterilerinin tam anlamı ile ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak amacı ile hazırladığı Turbo yıllık kampanyası ile de oldukça rağbet gören firma, hazırladığı bu tarife ile birçok olumlu tepki toplamayı başardı. Hem zengin içeriği hem de taahhütlü fiyatı ile de birçok kişinin derin bir nefes almasını sağlayan bu fırsatlardan hemen sizde faydalanmaya başlayarak, paketinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Turkcell 2018 Bedava internet Kampanyası

Size en yakın Turkcell mağaza veya bayisine gidip başvuruda bulunarak, Web kanalı yolu ile ya da kısa mesaj ile kısa bir süre içerisinde katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften yeni gelen tüm bireysel aboneler taahhütlü fiyatı ile indirim olarak faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak tarife değişikliği ve iptali kısmından çıkış işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3 GB

Aylık 45 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına 30 gün boyunca sahip olabilirsiniz.

5 GB

12 aylık taahhütname yaparak her yöne sahip olacağınız 500 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internet için aylık ödemeniz gereken tutar 55 TL’dir.

7 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 7 GB, Dergilikte kullanabileceğiniz 5 GB ve BiP’te geçerli 1 GB’ye sahip olmak için aylık 65 TL ödemeniz yeterlidir.

Turbo Yıllık Kampanyası Hakkında Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu fırsata katılım sağlamanız mümkündür.
Tarife kapsamındaki dakikalarınız, SMS’leriniz ve internetiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir