,

Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyası

Turkcell operatörü sponsorlu hat kampanyasını hayata geçirerek geniş vizyonunu tekrar gözler önüne seriyor. Bedava internet paketi kazanma şansı sizleride bekliyor!

Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyası

Turkcell Türkiye’de GSM alanındaki en yetkin isimlerden biri olmayı başarıyor. Kurulduğu ilk günden beri her zaman müşterilerinin mutluluğunu sağlamak amacı ile gece gündüz durmaksızın çalışıp mobil hat kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya ve memnuniyetlerini karşılamaya çalışan GSM şirketi, bu isteğine ulaşmayı başarıyor ve bu alandaki başarısını her  geçen gün daha fazla arttırmayı da başarıyor.

Her gün artan büyüme hızı ile daha fazla kişiye hizmet veren dev şirket müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmek için hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyor. Bu tutumu sayesinde müşterilerinin yüzünü güldüren ve onların takdirini kazanan operatör firması, bu alandaki hamleleri ile herkesi mutlu etmeyi başarıyor.

Turkcell, Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışan devasa bir operatör firması, ekonomik olarak da müşterilerinin daha rahat şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için onlar için birçok özel fırsat düzenliyor.

Özellikle artan hat fiyatları birçok mobil hat fiyatları birçok mobil hat kullanıcısını sıkıntıya sokuyor. Turkcell’de bu soruna çözüm bulmak amacı ile faturalı müşterilerine faturasız hat almak istedikleri zaman taksitle alma imkânı sunuyor. Bu teklif ile faturalı müşteriler hat ücretini 12 eş takside bölerek her ay faturalarına ek olarak ödeme şansı sunuyor. Sizde vakit kaybetmeyin ve bu cazip fırsattan hemen faydalanarak kendinizi zorlayamayacak şekilde faturasız bir hatta sahip olun.

Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sağlamak için size en yakın Turkcell mağaza veya bayilerine gidip başvuruda bulunabilir ve hemen katılım sağlayabilirim.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan sadece faturalı hat müşterileri faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faydaları Nelerdir?

Hat ücretini 12 eşit taksite bölerek her ay faturanızdan tahsil edilir.

Detaylar

31Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Sizler için hazırladığımız bir önce ki yazımız olan Turkcell 2018 bedava internet makalemiz ilginizi çeker mi? Cevabı evet ise vakit kaybetmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir