,

Turkcell SİM Kadınlar Kampanyaları

Turkcell SİM uygulaması ile kadın olmanın ayrıcalığını hissedin. En güncel kampanyalar sizinle olsun.

Turkcell SİM Kadınlar Uygulaması

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firmalarından olan Turkcell, abonelerinin ihtiyaçlarını ve faydalarını düşünerek hazırladığı kampanyaları ile oldukça fazla olumlu tepki topluyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını gösterdiği bu muntazam ilgi sayesinde, marka değerini arttıran ve sadece kar amacı gütmediğini gözler önüne seren firma sektördeki liderliğinin sebebini bu yaklaşımına borçlu. Bedava internet paketi gibi bir çok tarifeyi kullanıcılarına bu denli sunan bir firma…

Altyapı ve iletişim sektöründeki çalışmaları ile de birçok kişinin takdirini kazanan firma, mobil kullanıcılarının en iyi ve kaliteli hizmeti almalarını sağlamak amacı ile oldukça fazla çalışıyor ve çaba gösteriyor.  Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaya yönelik olarak attığı adımlar ile onlara tam anlamı ile bir çözüm sağlamakta ve abone sayısını gün geçtikçe arttırmakta.

Sim Kadın Turkcell

Bu sıralar ise kadın mobil hat kullanıcılarını düşünerek hazırladığı kampanyaları ile gündemde olan GSM şirketi, bu hamlesi ile birçok kadın abonesini yüzünü güldürdü.

SİM fırsatı ile onlara internet üzerinde daha rahat bir dolaşım sağlayabilecekleri ilk kadınlara özel olarak hazırlanmış platformlardan biri. Hayatınızı kolaylaştıracak eviniz, kendiniz, çocuklarını, moda, sağlık gibi birçok benzeri konularda daha rahat bilgi sahibi olabilmenize olanak sağlıyor. Sizde gelip SİM uygulamasını kullanmaya başlayarak, hemde hayatınızı kolaylaştırıp hem de daha pratik şekilde telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Turkcell SİM’e Nasıl Katılabilirim?

Bu uygulamayı Playstore veya Appstore üzerinden mobil cihazınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Uygulamayı telefonunuzdan silerek katılımınızı sonlandırabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Tercih ettiğiniz markalarda olan indirimleri, çocuğunuzun gelişim evrelerini ve daha birçok alanda fırsat sunan bu cazip uygulamayı hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nedir?

Tüm mobil hat kullanıcılarının kullanımına açıktır.

Detaylar

Tüm operatör müşterilerinin kullanımına açıktır.
Bu uygulamayı kullanırken harcadığınız internetin tutarı tarifenizdeki standart internet kullanımına tabidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir