,

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası – 14 Şubat 2018

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası – 14 Şubat 2018 ile bedava internet paketi ve onlarca hediye ücretsiz olarak sizin olabilir. Kampanya ve fırsatlar için tıkla.

Turkcell Sevgililer Günü Bedava İnternet 2018

Turkcell sevgililer günü kampanyası 2018, her özel günde olduğu gibi Sevgililer gününde de abonelerinin kullanımına bedava internet sunarak birçok mobil hat kullanıcısının gönlünü bir kez daha almayı başardı. Bu hamlesi sayesinde birçok mobil hat kullanıcısını rahatlatmayı başaran dev operatör firması, sunduğu hediyeler sayesinde abonelerinin takdirini tekrardan kazanmayı da başardı. Aynı zamanda mobil kullanıcılarının kendisine olan sadakatini de arttırdığı gibi yeni yeni aboneler kazanmanın şansını da arttırmayı başardı.

Sizde Turkcell’in bu fırsatlar ile dolu dünyasına giriş yaparak kendinizi bir gün değil her gün özel hissetmeye başlayın ve bir sürü hediye de kazanarak bedava iletişim kurmanın keyfini de çıkartın.

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

Turkcell 14 Şubat bedava internet 2018 ile Türkiye’nin en çok mobil müşteri sayısına sahip operatör firması olan Turkcell, bu başarısına rağmen durmayıp gecesini gündüzünü saymayarak abonelerinin daha da ileri seviye bir iletişim hizmeti almalarını sağlamak amacı ile elinden geleni yapıyor. Sürekli yeni yeni yatırımlar yapan dev operatör firması, abonelerine en güncel ve yeni teknolojiyi sunmayı başararak abonelerinin olumlu tepkilerini de almayı başarıyhor.

Bununla da sınırlı kalmayan dev GSM firması, aynı zamanda abonelerine zengin içerikli kampanyalarda hazırlayarak abonelerinin daha fazla Turkcell bedava internet kullanım hakkına sahip olmalarına da imkan tanıyor. Özel günleri es geçmeyip bu özel günlerde abonelerine birbirinden güzel fırsatlar sunan dev GSM şirketi, 2018 yılında da müşterilerini mutlu etmeyi başardı. Sizde bu fırsatlardan faydalanmak istiyor iseniz vakit kaybetmeden Turkcell’li olun ve Turkcell Sevgililer günü kampanyasından bir an önce faydalanın.

Turkcell 14 Şubat Bedava internet Kampanyası 2018

Bu fırsatlardan faydalanmak için yerine getirmeniz gereken herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Sadece Hesabım uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Bu aşamayı tamamladıktan sonra, Salla kazan çekilişine katılarak hemen hediyenizi alabilir ve hediyeniz ile sosyal ağlarda gezinmenin, yakınlarınız ile görüntülü ya da sesli iletişim kurmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

14 GB Bedava internet Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu fırsatlardan faydalanmak için yerine getirmeniz gereken herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır.  İsteyen tüm bireysel data ses hattı aboneler kampanyaya katılım sağlayabilirler ve hediyelerini alabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine yani 0532 532 00 00’a telefon ederek iptal işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallara giriş yaparak da zahmetsiz bir biçimde ve kısa bir süre içinde çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Sevgililer Günü Hediyesi İçeriği

Salla Kazan çekilişine katılarak bedava internet kazanabilir ve Sevgililer günü boyunca ücretsiz internetinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Hemen sizde bu fırsattan faydalanmaya başlayın ve bedava internetinizin keyfini sürmeye başlayın.

Kampanya Hakkındaki Detaylar

Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
“KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderdiğiniz takdirde kalan kullanım detaylarını öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınızın hepsini harcadığınız takdirde size kısa mesaj ile ücretsiz bir bilgilendirme yapılır.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir