,

Turkcell Sadakat Avantaj Kampanyaları

Turkcell’in sadakatli müşterileri için düzenlediği bir etkinlik kampanyası. Sınırlı sayıda kişinin faydalanabildiği bedava internet içerikli hediye paketi.

Turkcell Sadakat Avantaj Programı

Turkcell abonelerine özel olarak hazırladığı fırsatlar ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı kampanyalar ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldüren ve onların isteklerini karşılayan firma, müşterilerine gösterdiği bu ilgi alaka ile müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsediğini herkese gösterdi.

Abonelerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine bu denli önem vermesi ile fazlası ile olumlu tepki toplayan firma, bu yaklaşımı ile kendine her geçen gün daha fazla abone kazandırıyor ve başarısını günden güne katlamaya devam ediyor.

Sadakat Avantaj paketi ile birçok kişinin yüzünü güldüren dev operatör, bu teklifi ile kullanıcılarına yakınları ile rahat rahat konuşabilme, mesajlaşabilme ve cepten internete bağlanma keyfini rahatça sürebilmelerine imkân sağlıyor.

Hazır Kart Sadakat Turkcell

Tarife içeriğini ay sonuna kadar yetirmekte zorlanan tüm kullanıcılar bu cazip teklif ile bu problemlerinden kurtuluyorlar. Eğer sizde ay sonuna kadar kısıtlanmak zorunda kalmadan dakika, internet ve SMS haklarınıza kullanmak istiyor iseniz, bu fırsat tam size göre.

Turkcell bedava internet ile bizim gibi sizde kazananlardan olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili konumuzu ziyaret etmek.

Nasıl Katılabilirim?

Avantaj 39 için, “AVANTAJ 39” , Avantaj 29 için “AVANTAJ 29”, Avantaj 20 için “AVANTAJ 20” yazıp 2222’ye mesaj göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Atılan katılım mesajları ücretsizdir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Kullanım İçeriği Nelerdir?

Avantaj 20

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internete 20 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Avantaj 29

29 TL’ye 4 GB internete, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS’e sahip olursunuz.

Avantaj 39

4 GB internete, her yöne 1000 dakikaya ve 1000 SMS’e 39 TL ödeyerek sahip olabilir ve bu cazip teklifin keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Anahtar kodu 2222’ye atarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar
Kalan kullanım haklarınızı kısa mesaj yolu ile öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp yollamanız yeterlidir. Hesabım uygulamasına giriş yaparak ya da internet kanalı yolu ile de bilgi edinebilirsiniz.
Paketinizdeki kullanım haklarınızı harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Aynı ay içerisinde birden fazla kez satın alabilirsiniz.
30 gün boyunca kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Satın aldığınız paket her ay yenilenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir