,

Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet ile 1 GB paketi tüm kullanıcılarına dağıtıyor.

Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Hediye Bedava İnternet Kampanyası

GSM sektöründe dünyaya da açılıp, faaliyet göstermeye başlayan Türkiye’nin en eski ve en büyük GSM firması olan Turkcell müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir hizmet almalarını sağlamak amacı ile hazırladığı fırsatlarla dolu kampanyaları ve sürprizleri birçok abonesinin yüzünü güldürüp onların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılıyor. Benimsediği bu müşteri odaklı yaklaşım sayesinde her geçen gün daha da büyüyen ve sektördeki liderliğini garantiye alıp rakiplerini kıskandırmaya devam ediyor.

Yaptığı altyapı çalışmaları ve teknoloji alanındaki gelişmeleri ile de mobil kullanıcıların daha kaliteli ve en güncel hizmeti almalarına olanak sağlayıp Türkiye genelinde olumlu tepki toplamaya devam ediyor. Sunduğu internet hizmeti ile de farkını gösteren dev operatör firması Türkiye’nin en hızlı internetini sunup birçok mobil kullanıcıyı kendine çekmeye devam ediyor.

Bu sıralar bayram kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çeken GSM firması Turkcell, abonelerine sunduğu 1 GB’lik hediye internet ile herkesin sevgisini kazandı. Belirtilen süre içerisinde bu kampanyaya katılım talebinde bulunarak sizde ücretsiz internetinizi alabilir ve 4.5G hızını daha fazla deneyimleyebilir, ister sosyal ağlarda isterseniz de video, müzik sitelerinde tarifenizden eksilmeden internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bayram Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile katılabilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile de katılım sağlamak ister iseniz anahtar kodu 2222’ye ücretsiz sms atmanız yeterlidir. Web kanalı yolu ile bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım

Son 3 ay içerisinde Turkcell’de akıllı telefon kaydı bulunan, 90 gün ve daha fazla süredir operatör değişikliği yapmamış olan, Mart ve Haziran ayları arasında internet kullanımı 30 MB’den az olan tüm bireysel ve kurumsal aboneler katılabilir. Turkcell bedava internet sahibi olmak için bu şartı sağlamanız yetiyor.

İptal

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçerik

Bir hafta süresince kullanabileceğiniz cepten 1 GB‘ye sahip olursunuz.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp göndermeniz ya da Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
1 GB’niz hattınıza tanımlandığında SMS bilgilendirilirsiniz.
Ender otobüsteyim word üm yok telefon mesaj kısmında yazdım sövme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir