,

Turkcell Platinum ile Benzersiz İnternet Paketleri

Turkcell’in Platinum kampanyaları yaza damga vuracak cinsten olacak! Bedava internet paketleri ile yeni bir akım geliyor olabilir, başlangıçta pahalı gelebilir…

Turkcell Platinum İnternet Paketleri

Müşterilerine ve ihtiyaçlarını gösterdiği önem ile uzun yıllardır GSM sektöründeki liderliği elinde tutmayı başaran Turkcell, benimsediği bu müşteri öncelikli yaklaşımı Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının takdirini ve ilgisini kazanmayı başarıyor. Bu kampanyaları hazırlar iken müşterilerinin ihtiyaçlarına, bulunduğu yaş aralıklarına ve mesleki durumlarına bakarak tam anlamı ile onların isteklerine karşılayacak ve tam verim alabilecekleri paketler hazırlamaya çalışıyor. Dev GSM firması bu tavrı sayesinde de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hep başarıyor.

Tüm bunlara ek olarak müşterilerine Türkiye’nin en hızlı ve kaliteli internetini sunması ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor ve bu sayede gün geçtikçe liderlik konumunu daha da sağlama almayı da başarıyor.

Turkcell bedava internet paketleri için hazırladığı Platinum Dört Dörtlük paketler ile de müşterilerine daha üst düzey bir deneyim yaşama imkanı sunuyor. Sizde bu fırsattan faydalanmaya başlayarak oldukça ekonomik fiyatlara hem evden hemde cepten internete sahip olabilecek ve aynı zamanda yakınları ile iletişime geçebileceğiniz dakika ve SMS kullanım hakkına da sahip olacaksınız. Kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olan teklifi seçip faydalanmaya başlayarak, daha farklı bir deneyim yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Platinum Paketlere Katılım

Turkcell iletişim merkezlerinden, Superonline yetkili satış kanallarından, 0532 532 00 00’a telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da online kanallar yolu kolay bir şekilde katılım sağlayabilir ve hemen bu fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

Yeni veya mevcut hat sahibi bireysel aboneleri ya da Superonline’da mevcut ya da bireysel ses hattı sahibi olan herkes 24 aylık taahhüt yaptıkları takdirde hemen faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinden bulunabilirsiniz ya da web kanalı yolu ile de kolayca iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Platinum Dört Dörtlük Kampanyasında Kullanım Haklarım Nelerdir?

10 GB

119 TL karşılığında her yöne 1000 dakika,1000 SMS şebeke içi sınırsız konuşma, cepten turbo hızında 10 GB ve evden 24 Mbps hızlı internete sahip olabilirsiniz.

15 GB

Cepten 15 GB, evden sınırsız internet, şebeke içi limitsiz konuşma, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’i aylık 139 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

20 GB

Her yöne 1000 dakika,1000 SMS/MMS, operatör içi sınırsız konuşma, cepten 20 GB’ye ve evden limitsiz internete sahip olmak için aylık 159 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

1 Ocak 2018 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Taahhüdünüzün süresi boyunca her ay otomatik olarak paketiniz yenilenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir