, ,

Turkcell Lifecell Yeni Abonelere Özel Bedava internet 2018

Turkcell Lifecell Yeni Abonelere Özel Bedava internet 2018 ile yeni üye olun en yeni fırsatları kaçırmayın.

Turkcell Lifecell Yeni Müşterilere Özel Kampanyalar

Türkiye’de ki mobil operatör müşterilerinin büyük bir kısmına hizmet veren Türkiye’nin ilk GSM firması Turkcell, uzun yıllardır yaptığı çalışmaların karşılığını alıyor ve GSM sektöründe liderlik koltuğuna oturmayı başarıyor. Birçok mobil kullanıcıya sahip olan GSM firması, abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini ön planda tutarak kampanyalar hazırlıyor. Bu yaklaşımı sayesinde de abonelerini mutlu etmeyi başaran operatör firması her geçen gün yeni aboneler de kazanmayı başarıyor.

Turkcell Lifecell, artan abone sayısı ile beraber, onlara daha üstün bir hizmet kalitesi sunmaya çalışan GSM firması, onların öncelikli ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Birçok mobil hat kullanıcısının ortak isteği olan daha fazla internet kullanım hakkına Lifecell kampanyası ile yanıt veren GSM firması, bu teklifi ile abonelerinin rahat rahat ay sonunu dert etmeden ve fatura aşım bedelleri ile uğraşamadan internet kullanmalarını sağlıyor. Oldukça zengin bir internet kullanım hakkı olan bu paketlerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek ekonomik fiyatlara mobilden internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell Lifecell Bedava internet 2018

Katılım sağlamak isteyen yeni müşteriler en yakın Turkcell iletişim merkezine gidip katılım talebinde bulunarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılım sağlayabilirsiniz. Web kanallarını ziyaret ederek bu cazip içerikli teklifi satın alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapan tüm bireysel aboneler bu fırsatlardan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online kanallar yolu ile iptal edebilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon edip çağrı merkezi yetkililerine iptal talebinizi ileterek de çıkış işlemlerinizi sağlamanız mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Yeni Müşterilere Özel Fırsatlar

Super

Turkcell bedava internet 2018 için benzer fırsatlar varken bu cazip paketi 49 TL karşılığında her yöne BiP’ de kullanılmak üzere 1000 dakika ve 50+7 GB’yi satın alırsınız.

Extra

Aylık 59 TL ödeyerek her yöne BiP’ de kullanabileceğiniz 1000 dakika ve 50+9 GB internete sahip olursunuz.

Pro

50+12 GB ve BiP’ de geçerli 1000 dakikayı 69 TL karşılığında satın alabilirisiniz.

Detaylar

30 gün içersinde kullanmadığınız internet kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Online kanallar üzerinden kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir