,

Turkcell Kontrol Tarifeleri

Kontrol tarifelerinde ipler sizin elinizde olacak. Nasıl mı, hemen anlatıma başlıyoruz.

GSM alanındaki yaptığı yatırımlar ve girişimler ile Türkiye’nin komünikasyonun alanındaki en başarılı isimlerinden biri olmayı başaran dev operatör firması Turkcell bu alanda liderlik konumuna yerleşmeyi başarıyor. Her geçen gün daha çok kişiye hizmet vermeyi başaran ve dünya geneline de açılan GSM şirketi popülerliğini gün geçtikçe daha da arttırmayı başarıyor.

Birçok ülkede faaliyet göstermeye başlayan operatör firması, Türkiye’nin en çok abone sayısına ve en çok kazanan şirketi olma durumuna erişmeyi başarıyor. Sahip olduğu mobil hat kullanıcılarını hak ettikleri hizmeti sunmak amacı ile ve en güncel teknolojiye sahip olmalarını sağlamak amacı ile sürekli çalışmalar yapıyor. İşine gösterdiği bu önem sayesinde hem mevcut abonelerinin yüzünü güldürüyor hem de yeni abonelerinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Aynı zamanda hazırladığı kampanyalar ile de birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu sıralar sunduğu Kontrol fırsatı kampanyası ile birçok mobil hat kullanıcısını sevindirdi. Bu teklifindeki akıllı durma özelliği sayesinde birçok kişiyi fatura aşım bedellerinden de kurtarıyor. Üstelik cayma hakkına ve sınırsız paket değiştirme hakkına da sahip olursunuz. Sizde bu devrim niteliğinde özellikleri olan ve aynı zamanda zengin bir içeriği olan bu tekliften faydalanmaya başlayarak faturalının keyfini sürebilirsiniz.

Katılım Hakkında

Turkcell mağazalarına gidip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz takdirde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ya da seçtiğiniz tarifeye ait anahtar kodu 2222’ye göndererek de zahmetsiz şekilde bu fırsatı satın alabilirsiniz.

Şartlar Nedir

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

İptal Etme

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri sayesinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Midi

12 aylık taahhüt yaparak her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB’yi 29 TL karşılıgında satın alabilirsiniz.

Plus

35 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Ekstra

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’ye 12 aylık taahhüt yaparak 43 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Detay

Kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kısa mesaj ile kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir