,

Turkcell Kontrol Midi Paketi

3GB internet içeren bu harika pakete hazır mısınız? Sadece bununla sınırlı kalmayıp 500 DK ve 1.000 SMS’de ilave edilmiş!

Turkcell Kontrol Midi Paketi

Türkiye’nin en geniş kapsama alanına ve en yüksek çekim kalitesine sahip olan dev operatör firması abonelerine yönelik fırsatları ve kampanyaları ile mobil hat kullanıcılarını oldukça mutlu ediyor.

Turkcell kurulduğu 1994 yılından beri abonelerine hizmette sınır tanımıyor ve her geçen gün kendini geliştiriyor, abonelerinin ihtiyaçlarını yönelik birbirinden cazip ve ekonomik kampanyalar düzenliyor. Türkiye’ nin en eski ve köklü GSM operatörü olan dev firma her gün farklı bir kampanya ile abonelerinin yüzünü güldürüyor ve onlara birbirinden güzel fırsatlar sunuyor.

Tüm faturalı abonelerin ortak derdi olan kullanım hakları bitince faturaya yansıtılan bedeller mobil hat kullanıcılarını oldukça sıkıntıya sokuyor. Kotalarını aşıp fazla fazla fatura ödemek zorunda kalan müşterilerin imdadına Kontrol Midi tarifesi geliyor. Kontrol Midi kullanırken hiçbir şekilde faturanızda ekstra tutar ödemeniz gerekmez. Ay boyunca mobil hattınızdan  kullanım haklarınızı kullanırken endişelenmeniz de gerekmez. Bu paket aşım ekstra fatura ücreti derdinden kurtulmanız için yapmanız gereken tek şey Kontrol Midi tarifesine geçmek.

Paket Seçimi

Size uygun olan paketlerden birini seçerek hemen sizde fırsatlar dünyasına katılın ve paket aşım bedeli olmaksızın dakika, internet ve SMS’ lerinizin  keyfini çıkartın. Seçtiğiniz paket sayesinden kullanım hakkınız bitince size tanınan limitte durur ve faturanıza yansıyacak herhangi bir aşım bedeli de olmaz. Memnun kalmadığınızda ise herhangi bir cayma bedeli ödemeden tekrar faturasız olabilirsiniz. Kontrol Midi’ ye internet üzerinden başvurup geçtiğinizde ilk dönem faturanız yarısı Turkcell tarafından ödenir.

Her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve 3 GB internete aylık 34 TL’ ye sahip olabilirsiniz. 12 aylık taahhüt yaptığınız takdirde ise aylık 24 TL’ ye bu ayrıcalıklı paketten yararlanabilirsiniz.

Sizde Turkcell’ in ayrıcalıklı ve cazip dünyasına katılmak için geç kalmayın. Size uygun kontrol fırsatlardan birini seçerek dakika, internet ve SMS’ lerinizin keyfini sürün.

Detaylar

Seçtiğiniz tarifeyi yurt dışında da kullanabilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde mesaj ile bilgilendirilirsiniz ve herhangi bir aşım durumu olmaz.
BiP uygulamasında kullanabilmeniz için 1GB internet hattınıza hediye olarak tanımlanır.

Tarifenizi değiştirmek istediğiniz takdirde diğer kontrol seçenekleri arasında size uygun olanı seçip onu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir