,

Turkcell İnternet Kullandıkça Öde Kampanyası

Turkcell internet paketi için kullandıkça ödeme devri başladı. Hemen katıl, fırsatları kaçırma.

Turkcell İnternet Kullandıkça Öde Kampanyası

Dünya çapında da tanınmaya başlayan ve Türkiye’nin en büyük ve en çok abone sayısına sahip telekomünikasyon şirketi Turkcell, bu başarısını devam ettirmek için abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Benimsediği müşteri odaklı yaklaşımı ile oldukça fazla olumlu tepki alan ve bu olumlu tepkiler neticesinde de bu tavrını sürdürmeye devam eden GSM firması, daha uzun yıllar sektördeki liderliğini sürdürecekmiş gibi gözüküyor.

Turkcell Harcadıkça Öde

Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının ortak sıkıntısı olan internet kullanım hakkı, birçok kullanıcıyı zor durumda bırakıyor. Kendilerine uygun tarifeyi seçmekte zorluk yaşayan aboneler aynı zamanda ay sonuna kadar internetlerini rahat bir şekilde kullanmakta zorluk çekiyorlar, fatura aşım bedelleri uğraşmak zorunda kalıyorlar. Turkcell abonelerinin rahatlatmak amacı ile hazırladığı Kullandıkça Öde kampanyası ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürdü.

Bu fırsat ile aboneler 3 TL sabit ücret karşılığında ilk seferde 1 GB’ye 10 TL ödemek, sonra ki paketlerde 9 GB’ye 5 er TL ödemek koşulu ile sahip olabilecekler, herhangi bir kontrat veya zorunluluk olmadan istedikleri gibi internet kullanımı yapabilecekler.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell mağazasını veya bayisini ziyaret ederek kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezine telefon ederek de katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Kullanmadığınız takdirde her ay 3 TL sabit ücret ödersiniz. Kullanmaya başlar iseniz ilk 1 GB için 10 TL sonraki 1 GB’ler için 9 GB’ye kadar 5 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bireysel hazır kartlı 3G hat sahibi tüm kullanıcılar katılım sağlayabilir.

Detaylar

Kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez.
Kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olmak için 2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell VINN internet paketleri ile ilgileniyorsan durma, tıklat genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir