,

Turkcell Hotspot Yıllık Bedava internet Paketi

Turkcell Hotspot Yıllık paketler ile yeniden doğun. Bedava internet paketleri zinciri bozulmadan sürüyor. İşte detaylar.

Turkcell Hotspot Yıllık İnternet Kampanyaları

Dünya pazarına açılan global bir şirket olma yolunda ilk adımlarını da atan Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip operatör firması Turkcell Hotspot, uzun yıllardır GSM alanında gösterdiği başarılı faaliyetleri ile göz doldurmayı başarıyor. Kurulduğu günden beri oldukça fazla yol kat etmeyi başaran dev GSM şirketi, her geçen daha fazla kişiye hizmet vermeye ve daha da büyümeye devam ediyor. Aynı zamanda müşterilerine gösterdiği önem sayesinde de onların yüzünü güldürmeyi başaran firma, benimsediği bu yaklaşımı sayesinde oldukça fazla olumlu tepki toplamayı da başarıyor.

Müşterilerine ve müşterilerinin isteklerine daima çözüm bulmaya çalışan GSM operatörü, bu sıralar birçok mobil hat kullanıcısının sıkıntısı olan yetersiz internet paketleri sorununa, uygun fiyatlı ve daha bol kullanım haklı kampanyalar hazırlayarak yanıt vermeye çalışıyor. Hotspot kampanyası ile de bunu başaran operatör firması, mobil hat kullanıcılarını mutlu etmiş gibi gözüküyor. Sizde hemen ihtiyacınıza uygun olan Hotspot fırsatlarından birini seçip kullanmaya başlayarak 4.5G teknolojisinde internetin keyfini sürebilirsiniz.

Hotspot Bedava internet Paketine Katılım

Size yakında bulunan bir Turkcell iletişim merkezine gidip kolay bir şekilde başvuruda bulunarak hemen katılmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri aracılığı ile de sıkıntısız bir şekilde katılabilirsiniz ya da kısa mesaj yolu ile katılmak için ise 2 GB için, “HOTSPOT 2 GB”, 4 GB için, “HOTSPOT 4 GB”, 6 GB için ise , “HOTSPOT 6 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Turkcell’e Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir şart bulunmamaktadır. Tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell’in Web sitesinde ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak online kanallar yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ya da kısa mesaj ile iptal etmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

2 GB

12 aylık taahhüt yaparak 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB’ye sahip olursunuz.

4 GB

Aylık 19 TL ödeyerek 1 ay süresince 4.5G teknolojinin keyfini sürebileceğiniz 4 GB’yi kullanma hakkına sahip olursunuz.

6 GB

12 aylık taahhüt yaparak 29 TL karşılığında aylık 6 GB’ye satın alabilirsiniz.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
Kullanılmayan faydalar gelecek aylara devredilmez silinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir