,

Turkcell Hesabım Uygulamasından İnternet Faturası Yatırma

Hesabım uygulaması üzerinden fatura yatırma konusuna değindik. Özellikle Superonline için oldukça avantajlıdır.

Faturalar, başımızın belası hayatın olmazsa olmazlarıdır. Yediğimiz, içtiğimiz, gezdiğimiz, ısındığımız, oturduğumuz için dahi karşımıza çıkabilirler. Bunlardan en çok kullandığımız ise tabiki elektrik ve internet. Doğalgaz ve su faturası gibi alternatifler de olsa bunlar önceliğe sahiptir insan hayatında. Superonline fatura yatırma olayı bambaşkadır mesela çünkü çok fazla ödeme yapabileceğiniz bayi ve şube yoktur, bu nedenle internetten işlemi gerçekleştirmek gerekir. Ama telefonunuzda ki uygulamaya dahi girmişse ne gerek var?

Yani sol cebinizde fatura, sağ cebinizde telefon ile bunu kolayca halledebilirsiniz. Nasıl mı? İşte şöyle;

Öncelikle Android veya iOS uygulama mağazasından “Turkcell Hesabım” uygulamasını indirin. Sonra solda bir menü gelecek karşınıza. Oraya tıklayıp fatura ödeme seçeneğine tıklayın. Hangi kuruma ödeme yapacaksanız seçim yapın ve kart bilgilerinizi girip onay sayfasının gelmesini bekleyin.

Kartınızda 3D Güvenlik Yöntemi açık ise para transferi gerçekleşmez. Banka şubenizi arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Komisyon Ödermiyim?

Ödemezsiniz çünkü zaten Turkcell altyapısı ile yine bir başka kuruluşu olan Superonline’a ödeme yapacaksınız. Bu yüzden ne dışarı çıkıp dükkan aramanız nede komisyon kaptırmanız gerekmez. Oldukça avantajlı olan bu ödeme yöntemi sizide mutlu edecektir, bizi takip etmeyi sürdürün ki haberdar olabilesiniz. Turkcell internet faturası ödemek bu kadar kolay dostum.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell 6 GB bedava internet nasıl yapılır yazısına da bakmanda dehşet fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir