,

Turkcell Hediye internet Paketi 1 GB

Turkcell hediye internet paketi ile tam tamına 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bedava olarak hattınıza tanımlanacak olan bu kampanya nasıl yapılır?

Turkcell Hediye 1 GB İnternet Paketi

Türkiye’nin en fazla abone sayısına sahip ve en eski GSM firması olan Turkcell, sunduğu cazip teklifleri ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor. Her zaman mobil kullanıcılarının ihtiyaçlarını belirleyip o doğrultuda fırsatlar hazırlayan GSM firması, bu yaklaşım tarzı sayesinde de birçok mobil kullanıcı kazanıp, başarısını daha da katlayarak arttırmayı başarıyor.

Turkcell hediye internet paketi gibi kampanyalar ile gün geçtikçe başarısını daha da arttırmayı başaran GSM firması aynı zamanda sunduğu kaliteli hizmet ile de birçok kişinin olumlu tepkisini almayı başarıyor. Yaptığı altyapı çalışmaları ve yatırımlar sayesinde müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde sağlamasına olanak sağlayan operatör firması,  aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı internet deneyimini de mobil kullanıcılarına yaşatmayı başarıyor.

Bu hızlı internetten rahat bir şekilde faydalanabilmeniz için hazırladığı Hazır 1 GB kampanyası ile de müşterilerinin yüzünü güldüren firma, bu teklifi ile birçok kişinin iletişim ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmelerine ve üstelik yüksek tutarlar ödemek zorunda bu tekliften faydalanabilmelerine olanak sağlıyor. Sizde bu uygun fiyatlı fırsattan hemen faydalanmaya başlayarak, tarifenizin tadını çıkartabilirsiniz.

Hediye İnternetimi Nasıl Alırım?

Turkcell mağazalarına gidip birebir başvuruda bulunarak katılım sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine katılım talebinde bulunarak ya da Şok marketlerinin belirlemiş olduğu mağazalardan da katılmanız mümkündür. Turkcell bedava internet konusunda zaten buna detaylıca değindik, daha fazlasına sahip olmak varken neden bu kadar azıyla yetinesiniz?

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Turkcell 1 GB

Nasıl İptal Edebilirim?

Web kanalı yolu ile ya da müşteri hizmetleri aracılığı iptal edebilmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Aylık 24 TL ödeyerek her yöne 300 dakika, 1 GB internet ve BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB’ye 30 gün süresince sahip olabilirsiniz. Üstelik Fizy üyeliği de hediye edilir.

Esaslar

Paketinizdeki kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
2222’ye “KALAN ” yazıp kısa mesaj atarak kalan kullanım tutarlarınızı öğrenmeniz mümkündür.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir