,

Turkcell Haydi Gel Kampanyası – 12 GB Bedava internet

Aktif mobil cihaz kullanıcılarının tamamına erişmek isteyen Turkcell, yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. “Haydi Gel” diyerek sizi davet ediyor!

Turkcell Haydi Gel Kampanyası

Yeni gelen abonelere yönelik düzenlediği kampanyaları ile abone sayısını arttırmaya çalışan Türkiye devi GSM firması, sürekli birbirinden cazip ve ilgi çekici kampanyalar düzenliyor. Kullanıcı sayısını arttırmak için başvurduğu yolda başarılı olup, kendine yeni aboneler kazandırmaya günden güne devam ediyor.

Yeni fırsatları ile müşterilerini sevindiren GSM firması, yeni fırsatları ile oldukça dikkat çekiyor. Sizde bu ayrıcalıktan yararlanmak istiyorsanız gerekli şartları sağlayıp hemen hediyenizi 12 ay boyunca almaya başlayabilirsiniz.

Faturasız hattını faturalıya taşıma fırsatlarından olan “Turkcell Haydi Gel” ile numaranızı taşıdığınız veya yeni bir hat aldığınız takdirde 12 boyunca her ay 1 GB ücretsiz internet hattınıza tanımlanır. Bu fırsatın sadece faturalı hat kullanmak için olduğunu belirtmek ve süresinin sınırsız olmadığını, bu ayrıcalıklı paketten yararlanmak için bir an önce başvuru yapmanız gerektiğini belirtmeliyiz.


Sizde bu yazımızı okuduktan sonra numaranızı taşımak isteyebilir ve bu faydadan faydalanabilirsiniz. Bedava 1 GB internetinizle ay sonunu düşünmeden kendinizi kısıtlamak zorunda kalmadan gönül rahatlığı ile internetinizin keyfini sürebilirsiniz.

Haydi  Gel Kampanyası ile Turkcell yeni müşterileri elde etmek yönünde ciddi bir çalışma yapıyor. Bu çalışma sonucu hattını yeni taşıyan kişilere ücretsiz 2 GB ekstra internet sunacağını belirtti. Yeni bireysel faturasız hat alan veya hattını taşıyan kişiler için geçerli olan bu paket hakkında detayları sizlerle paylaşmaya başlayalım.

+1 GB ücretsiz hediye interneti hattınıza tanımlatabilmek için Bol 1 GB, 2GB, 3 GB, GNÇ FULL 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB, Yeni Yıldız 2 GB, 3GB, Fırtına Eko veya Fırtına Süper tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir.

Detaylar

Bahsi geçen paketlerden birine geçtiğiniz takdirde 1 GB bedava internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Herhangi bir SMS göndermeniz gerekmez.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
30 gün boyunca geçerli olan 1 GB internetiniz bir sonraki aya devretmez ve kalan kullanımlarınız silinir.
Hattınıza tanımlanan 1 GB hediye başka kişilere devredilemez.
Kullanım hakkınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kalan kullanımlarınızı öğrenmek için 2222’ ye “KALAN” yazıp ücretsiz SMS göndererek harcadığınız kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir