,

Turkcell GNÇ Numara Taşıma Kampanyası

Turkcell GNÇ’ye numarasını taşıtan kullanıcılar bedava internet kampanyasından faydalanabiliyor. Nasıl mı işte burada açıklıyoruz.

Turkcell GNÇ Numara Taşıma Kampanyası

GSM alanında gösterdiği faaliyetler ile Türkiye’nin bir numaralı telekomünikasyon şirketi olmayı başarıp, dünya genelinde de faaliyet göstermeye başlayan dev operatör şirketi Turkcell, Türkiye’nin en hızlı büyüme hızına sahip şirketlerinden biri olmayı başarıyor.

Bu başarısını GSM alanında gösterdiği başarılı hamlelere borçlu olan şirket, mobil kullanıcılarını yüzünü güldürmek için düzenlediği cazip fırsatlı kampanyaları ile de göz dolduruyor.

GNÇ numara taşıma kampanyası

Mobil kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerine göre hazırladığı sürpriz hediyeli kampanyaları ile kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Abonelerinin daha fazla internet, dakika veya SMS kullanım hakkına sahip olmalarını sağlamak için onlara hazırladığı fırsatlar ile birçok kişinin takdirini kazanıyor ve bu atılımları ile marka değerini arttırıp, bu alandaki liderliğini garantiye almayı başarıyor.

Turkcell bedava internet için bu sıralar ise GNÇ’li olan yeni müşterilerine özel olarak sunduğu 8 GB hediye kampanyası ile ilgi odağı olmayan başaran GSM firmasının bu cazip teklifinden faydalanmaya başlayarak 4.5G hızında bir internet deneyimini hediye 8 GB’niz ile herhangi bir ücret ödemeden kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Aynı zamanda çekim kalitesi ve kapsama alanı ile de herkesin ilk tercihlerden olmayı başarıyor. Üstün hizmet kalitesine sahip olacağınız bu farklı dünyaya hemen katılın ve hediyenizi alın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Numaranızı hemen üniversite kampüslerinde bulunan Youth Store’lardan Turkcell’e taşıyarak katılım sağlayabilirsiniz. Numara taşıma işleminizi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir başvuru mesajına ya da bir yere telefon etmenize gerek kalmadan hediyeniz otomatik olarak tanımlanır ve kullanmaya hemen başlarsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma yolu ile operatör değişikliği yapan 26 yaş altı tüm genç aboneler bu fırsattan faydalanmaya başlayabilir. Sağlamanız gereken başka bir koşul bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret edip kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınız takdirde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Her ay 2 GB fazladan internete sadece numara taşıma yolu ile sahip olabilir ve toplamda 8 GB ile internet kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızı bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Hesabım uygulamasından kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir