,

Turkcell GNÇ Gece Bedava İnternet Paketi 2018

Turkcell GNÇ Gece Bedava İnternet Paketi 2018 ile bol bol internet içeren kampanyalarda buluşun.

Turkcell GNÇ’li Abonelere Özel Geceleri Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en çok mobil kullanıcı sayısına sahip olan operatör firması Turkcell, aynı zamanda yaptığı büyük kampanyalar ile de bu konumu hak ettiğini gözler önüne seriyor. Her zaman yaptığı kampanyalar ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini öğrenip bu doğrultuda fırsatlar ile dolu kampanyalar hazırlayan dev operatör firması birçok mobil hat kullanıcısı internet kullanım haklarını ay sonuna kadar yetirmekte zorlandığından dolayı, sürekli ek paket almalarına ya da bir sonraki fatura dönemine kadar kendilerini kısıtlamalarına engel olmak amacı ile onlara özel tarifelerine göre bedava internet hediye ediyor.

Üstelik herhangi bir katılım talebi olmaksızın ya da herhangi bir alt limit harcamada bedeli olmaksızın sizde bu bedava internet kampanyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen sizde bu fırsattan faydalanmaya başlayarak ücretsiz şekilde 4.5G teknolojisini deneyimlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kısa mesaja ihtiyaç yoktur. Bu fayda otomatik olarak hattınız tanımlanır ve gelen onay mesajı ile beraber bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir şart bulunmamaktadır. Bulunduğunuz tarifeye göre bedava internetiniz hattınıza tanımlanır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kısa mesaj ile iptal etmek istiyor iseniz 1 GB için “IPTAL GECE 1 GB”, 3 GB için “IPTAL GECE 3 GB”, 5 GB için “IPTAL GECE 5 GB”, 7 GB için ise “IPTAL 7 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 GB

Genç Eko paketinde olan aboneler 22.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olurlar

3 GB

GNÇ Full fırsatını kullanan abonelere akşamdan sabaha kadar kullanabilecekleri 3 GB hediye edilir

5 GB

GNÇ Süper’li olan mobil hat kullanıcılarına 22.00 ve 06.00 saatleri aralığında faydalanabilecekleri 5 GB kullanım hakkı sunulur.

7 GB

GNÇ Star kampanyasında olan mobil kullanıcılara ücretsiz bir şekilde akşamdan sabaha 7 GB mobilden internet kullanım hakkına sahip olurlar.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Bu tarifeleri kullanmaya devam ettiğiniz sürece her ay hediyeniz hattınıza tanımlanır.
Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir