,

Turkcell GNÇ Eko Bedava internet Paketi

Turkcell GNÇ aboneleri bedava internete yine doyacak, nasıl mı hemen anlatıma geçelim. Ekonomik paket 26 yaş altını ilgilendirir.

Turkcell GNÇ Eko Bedava internet Paketi

Türkiye’nin en büyük GSM firması Turkcell, Türkiye’de ki gösterdiği faaliyetler ile dünya pazarına açılan ve ciddi anlamda faaliyet göstermeye başlayan Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olma özelliği ile müşterilerinin güvenini ve saygısını kazanıyor.

Her geçen daha fazla kişiye hitap eden ve bu hızlı büyüme hızına rağmen her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayan ve isteklerini gerçekleştiren telekomünikasyon şirketi, misyonu haline getirdiği bu yaklaşımı sayesinde daha çok abone kazanmaya ve mevcut abonelerinin yüzünü de güldürmeye devam ediyor.

Turmceöö gnç bedava internet

Türkiye’nin en hızlı bedava internet deneyimini mobil hat kullanıcılarına yaşatan GSM firması müşterilerine en üstün, en kaliteli ve güncel hizmeti sunmayı vizyonu haline getirmiş durumda. Turkcell bedava internet Yaptığı yatırımlar ile de adından söz ettiren GSM operatörü işine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

26 yaş altındaki abonelerinin ilk tercihlerinden olan firma, düzenlendiği bol içerikli ve uygun fiyatlı tarifeleri herkesin gönlünü kazanmaya başarıyor. Genç kullanıcılarının isteklerini ve ihtiyaçlarına her zaman tam anlamı ile cevap vermesi ve onları mutlu etmesi sayesinde Türkiye’nin genç mobil kullanıcılarının çoğunu kendi paydasında toplamayı başarıyor.

Eko paketinden faydalanmaya başlayarak sizde hem ekonomik durumunuza hem de ihtiyaçlarınızı uygun olan tarifeyi bulup, ay sonuna kadar rahat bir şekilde kullanım haklarınızı harcamanın keyfini çıkartabileceksiniz.

GNÇ bedava mobil

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell bayisini veya mağazasını ziyaret ederek, belirtilen anahtar kodu 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak, Web kanalı yolu ile ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kısa bir süre içerisinde zahmetsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 0000’a telefon edip iptal talebinde bulunarak, bedava SMS yolu ile ya da internet üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

26 yaş altındaki GNÇ’li abonelerinin katılımına açıktır. Gerekli şartları sağlayan tüm bireysel aboneler katılabilir.

İçeriği Nedir?

Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB’ye 12 aylık sözünüze 29 TL’ye sahip olabilirsiniz. BiP uygulamasında ve Turkcell+Tv’de kullanılmak üzere 5’er GB internetinizde hediye edilir.

GNÇ Eko Hakkında Esaslar

2222’ye “KALAN” yazıp göndererek paketinizdeki kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Bu fırsatın taahhütsüz fiyatı ise 39 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir