,

Turkcell GNÇ 2018 Tarifeleri

Turkcell GNÇ 2018 Tarifeleri ile sınırsız hediye sizi bekliyor. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey sitemizden ilgili konuya erişmek.

GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası

GSM alanındaki geçmişi başarıları ile Türkiye’nin bu alandaki en önemli firmalarından biri olmayı başaran operatör firması Turkcell abonelerine sunduğu hizmet ve kampanyalar ile herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu sayede de günden güne artan bir abone sayısına sahip olmayı başaran dev firma, GSM alanındaki liderliğini kimseye bırakmayacakmış gibi gözüküyor.

Sunduğu kapsama alanı kalitesi ile de Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının iletişim ihtiyaçlarını kesintisiz şekilde karşılamasını da sağlıyor. Müşterilerinin daha kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacı ile yaptığı çalışmalar ve yatırımlar ile de birçok kişinin takdirini ve sevgisini kazanmayı başaran operatör firması, mobil kullanıcılarının gözündeki marka değerini arttırıyor.

GNÇ 2018 Yeni hazır kartlı olan genç abonelerine özel sunduğu fırsatlar ile de birçok kişiyi sevindirmeyi başaran telekomünikasyon firmasının kullanıcı sayısında gözle görülür bir artış da oldu. Sunduğu bu cazip kampanya ile yeni gelen genç abonelerine birçok hediye ve fırsat sunan firmanın, bu teklifinden faydalanmak için sizde geç kalmayın ve hemen katılım sağlayın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Yeni bir hat alarak hemen katılım sağlamanız mümkündür. Size en yakın Turkcell bayisini giderek hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni hat alarak operatör değişikliği yapan ve 25 yaş altında olan tüm genç aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak ya da Online kanalları ziyaret ederek iptal işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Hattınıza GNÇ Full 6 GB kapsamında her yöne 750 dakika, 1000 SMS, 3+3 GB internet ve BiP, Fizy, Dergilik uygulamaları interneti içinde olarak gelir. Üstelik 6 ay boyunca 250 dakika, 250 SMS ve 500 dakika kazanma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Ayrıca Haydi Gel kampanyası kapsamında 12 ay boyunca 2 GB’de hediye edilir.

Esaslar

31 Ağustos 2017 tarihine kadar katılmanız mümkündür.
Kalan kullanım bilgilerinize “KALAN” yazıp 2222’ye göndererek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir