,

Turkcell Faturalı GNÇ Tarifeleri ve İnternet Paketi

Turkcell’in gençlere özel olarak kullanıma sunduğu sistem olan GNÇ için faturalı internet paketleri ve kampanyalar mevcut. Konumuzu okuyarak detaylı bilgi alabilirsin.

Turkcell GNÇ Faturalı Tarifeleri

Türkiye’de ki genç mobil kullanıcılarının ilk tercihlerinden olan Turkcell, abonelerine sunduğu özel fırsatlar ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun yıllarda iletişim sektöründe lider konumda bulunan GSM firması bu başarısının bir kısmını müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine gösterdiği öneme de borçlu. Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemesi ile oldukça fazla olumlu tepki toplayan GSM firması, bu başarısını daha uzun yıllar sürdüreceğe benziyor.

Çekim kalitesi ve kapsama alanı ile de birçok mobil hat kullanıcısının ilgi odağı olan firma, sunduğu kaliteli hizmet ile de birçok kullanıcının yüzünü güldürüyor.

GNÇ faturalı kullanıcılarına özel olarak sunduğu internet ağırlıklı kampanyaları ile de birçok kişiyi sevindirmeye devam ediyor. Bu zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifeler sayesinden hem yakınlarınız ile rahatça konuşabilecek, mesajlaşabilecek hemde cepten internetin keyfini çıkartabileceksiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell cep mağazalarına veya bayilerine gidip başvuruda bulunarak, müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da anahtar kodları 2222’ye atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

25 yaş altında ve GNÇ’li olmanız gerekmektedir. Gerekli koşulları sağlayan tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir.

Turkcell GNÇ Faturalı Paketleri

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek de iptal edebilirsiniz.

Kullanım İçeriği Nelerdir?

Genç Tarifeleri

Eko

2 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS’e 29 TL ödeyerek sahip olabiliriniz. Ayrıca BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB internette hattınıza hediye edilir.

Full

39 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 1000 SMS, 6 GB internete ve size özel biri sürü ayrıcalığa internete sahip olabilirsiniz.

Star

Her yöne 1000 dakika,1000 SMS ve 10 GB internete sahip olmak için ödemeniz gereken tutar sadece 49 TL’dir.

Süper

14 GB internet, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, fizy, dergilik uygulamaları ile sadece 59 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların yanında birde Turkcell bedava internet paketi konumuz var. Emin olan bu ilginizi çekecetir. Ziyaret etmeniz size fayda sağlar.

GNÇ Faturalı Hakkında Detaylar

30 Haziran 2017 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp yollayarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bu kampanyalardan 12 aylık taahhüt yaparak indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir