, ,

Turkcell Evden ve Cepten İnternet Paketi

Turkcell ile ister evden ister cepten her yerden bu hediyelerini alabilirsin.

Turkcell Evden ve Cepten İnternet

Türkiye’nin iletişim alanındaki en büyük firmalarından biri olan Turkcell sunduğu fırsatlar ile birçok kullanıcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Türkiye genelindeki birçok abonenin ortak derdi olan yetersiz internet içerikleri yüzünden birçok kullanıcı internetlerini kullanırken kendilerini kısıtlamak zorunda kalıyor veya kısıtlamayıp fatura aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalıyor. Turkcell ise abonelerinin bu derdine çözüm bulmak için, hem cepten hemde evden kullanabilecekleri cazip internet paketleri olan kampanyalar sunuyor.

Ayrıca müşterilerine en hızlı interneti sunan firma, verdiği hizmet ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile oldukça fazla olumlu tepki alıyor. Bu hamleleri ile birçok kullanıcısının yüzünü güldüren firma sektördeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Sizde gelip bu cazip fırsattan hemen faydalanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell veya Superonline mağazasını ziyaret edip başvuruda bulunarak, kısa bir süre içerisinde katılım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell evden cepten internet

Müşteri hizmetlerine telefon edip onların aracılığı ile ya da Superonline mağaza ve bayilerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı yoktur. İsteyen tüm aboneler katılım sağlayabilir.

Kullanım İçeriği Nedir?

Dört Dörtlük Turbo Paket

Bu fırsat ile beraber seçtiğiniz teklife göre dakika, SMS, cepten internet ve 24 Mbps hızlı limitsiz internete uygun fiyatlar ile sahip olursunuz.

Dört Dörtlük Platinum

Bu teklif ile beraber zengin dakika, SMS, mobilden internet ve evde limitsiz internete çok uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz.

5’i 1 Yerde Turbo

5’i 1 Yerde Turbo ile evden kullanabileceğiniz limitsiz ve hızlı internete buna ek olarak yakınlarınız ile rahat bir şekilde iletişime geçmek için kullanabileceğiniz konuşma hakkı, SMS ve cepten internete de oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında sahip olur ve keyfini çıkartırsınız.

5’i 1 Yerde

Bu kampanya ile hem tarife içeriği olarak oldukça tatmin edici bir kullanım haklarına sahip olup hemde evden sınırsız internet kullanmanın keyfini yaşayabileceksiniz.

Detaylar

12 aylık taahhüt yaparak bu cazip tekliflerden indirimli olarak faydalanabilirsiniz.
Kontratınızın süresi bitmeden çıkış yapmak ister iseniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.
AKK’ yi geçtiğiniz takdirde hızınız 8 Mbps’ye düşürülür.
30 gün boyunca kullanmadığınız tarife içerikleri gelecek aylara devredilmez.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell ramazan bedava internet paketi sizi bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir