,

Turkcell Evden, Bilgisayardan İnternet Paketleri

PC olarak hayatımızda ki yerini alan kişisel bilgisayarlarımızdan Turkcell Superonline ile evden internet paketi keyfini yaşıyoruz. AKK’sız paketler dahil!

Turkcell Bilgisayardan İnternet Paketleri

Türkiye’nin en iyi kapsama alanı ve çekim kalitesine sahip operatör firması Turkcell, abonelerinin bu kaliteli hizmetten evden de faydalanmalarını sağlamak amacı ile yeni internet paketlerini onlarının kullanımına sundu. Türkiye’nin en hızlı internet hizmetini kullanmalarını abonelerine sağlayan dev firma, bu üstün hizmet anlayışı ile birçok kişinin takdirini kazanıyor. Kurulduğu ilk günden beri müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutan ve bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermeye çalışan firma, bu yaklaşımı ile hem marka değerini hemde kullanıcı sayısını gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor.

Sizde gelip bu fırsattan faydalanmaya başlayarak uygun fiyatlar ile 4.5G hızında bir internet kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz hemde ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan bu zengin içerikli kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlanması istenilen herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Faturalı bireysel hat sahibi bütün müşteriler katılabilir.

Turkcell Bilgisayardan internet Paketi

Nasıl Katılabilirim?

SMS yolu ile katılmak için anahtar kodu 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir. Size en yakın Turkcell mağaza veya bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunarak da katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00 numarasına telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile ya da Turkcell mağazalarına giderek de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya İçeriği Nedir?

8 GB

8 GB’ye 12 aylık sözünüze sadece 45 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

12 GB

55 TL karşılığında 12 GB bilgisayardan internete sahip olabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

20 GB

20 GB internete indirimli olarak sahip olmak için 12 aylık kontrat yapmanız ve 75 TL ödemeniz yeterlidir.

50 GB

50 GB bilgisayardan internet kullanım hakkına aylık 129 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

75 GB

12 aylık taahhüt yaparak 75 GB’yi 159 TL karşılığında satın alabilir ve 4.5G hızında kaliteli bir internet hizmeti kullanabilirsiniz.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Kotanızı geçtiğiniz zaman hızınız 128 Kbps’ye düşürülür.
Taahhüdünüz sona erdiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınız için 2222’ye “KALAN ” yazıp yollayarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımızın yer aldığı kategori olan Turkcell bedava internet için en uygun konulara değiniyoruz ve sizide aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Ne kadar çok takipte kalırsanız o denli süprizden haberdar olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir