,

Turkcell Esnaf Paketleri 2017

Turkcell’in esnaf ve emekçileri önemsediğinin bir kanıtı olan bu tarifeye sahip olabilirsiniz.

Turkcell Esnaf Paketleri

Turkcell toplumun her kesiminden yönelik abonelerine düzenlendiği kampanyalar ile birçok mobil kullanıcının ilgisini çekiyor. Abonelerine özel sunduğu bu fırsatlar ile birçok müşteri kazanan ve günden güne bu sayıyı arttıran dev firma rakiplerinin de oldukça dikkatini çekiyor.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını baz alarak hazırladığı tarifeleri ile birçok mobil hat kullanıcısını tatmin eden GSM firması, bol içerikli paketleri ile dikkat çektiği kadar, oldukça ekonomik fiyatları ile de dikkatleri kendi üstüne çekiyor.

Esnaf paketleri ile kurumsal müşterilerine de yönelik birbirinden güzel fırsatlarla dolu tarifeler sunuyor ve bunun yanı sıra sürpriz kampanyalar da yapıyor onlar için. Eğer sizde iş hayatınızı kolaylaştıracak bir tarifeye ihtiyaç duyuyor iseniz, bu tarifeler tam size göre. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan fırsatı seçip, hemen sizde bu fırsatlar dünyasına katılın ve dakikalarınızın, internetinizin ve SMS’lerinizin keyfini sürmeye başlayın.

Esnaf Paketi 2

Turkcell Esnaf Paketi 2

Her yöne 1000 dakika, 100 SMS ve 2 GB internete aylık sadece 69 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak iş yerinizde kullanabilmeniz için sınırsız 50 GB AKK’lı 25 Mbps sahip internete sahip de olacaksınız. 69 TL’ye hem cepte hemde işte internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Esnaf Paketi 4

Turkcell Esnaf Paketi 4

Tarifenizde 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, 100 SMS ve, iş yeriniz için 25 Mbps limitsiz 50 GB AKK veya 16 Mbps hızında limitsiz 50 GB internete aylık 79 TL karşılığında sahip olursunuz.

Esnaf Paketi 6

Esnaf Paketi 6

Bu paket ile beraber mobilde 6 GB internete ve iş yerinizde kullanılmak üzerek 50 GB sınırlı internete sahip olabilirsiniz. Bu fırsata sahip olmak için ödemeniz gereken tutar yalnızca 89 TL’dir.

Esnaf Paketi 8

Esnaf 8 Paketi

Esnaf 8 ile hem iş yerinizde hemde cebinizde internet kullanımının keyfini sürebilirsiniz.

Her yöne 2000 dakika, 100 SMS, 8 GB internet ve 25 Mbps sınırsız 50 GB adil kullanım kotalı internete sadece 89 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Esnaf Paketine Nasıl Katılabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip talepte bulunarak veya Turkcell mağazalarını ziyaret ederek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Detaylandırmalar

24 aylık kontrat yaparak yararlanabilirsiniz.
Alt yapınıza göre ADSL veya Fiber internet bağlantısı sağlanır.
İlk kayıt olduğunuzda damga vergisi talep edilir.
Sadece ses hat müşterileri faydalanabilir.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell tarifeye ek akıllı telefon kampanyaları gözatmak ister misin? Cevabın evet ise ne yapman gerektiğini biliyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir