,

Turkcell Ekstra 4 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 4 GB Bedava hediye internet paketi ile limitsiz bir keyif yaşıyoruz. Yapmanız gereken şey hemen tıklayıp uygulamak.

Turkcell Turbo Ekstra 4 GB İnternet Paketi

Türkiye’nin GSM sektöründeki amiral gemisi konumunda olan Turkcell, her geçen gün daha fazla insana ulaşmaya devam ediyor. Düzenlediği her kampanyalı ile dikkatleri üzerine çeken aynı zamanda da abonelerinin yüzünü güldüren operatör firması, bu tarz hamlelerinden dolayı oldukça fazla sevilen bir mobil hat firması.

Müşterilerinin isteklerine fazlası ile önem veren firma, onları daha iyi anlayabilmek için ve isteklerini karşılayabilmek için sürekli pazar araştırması yapıyor ve müşterileri ile iletişime geçiyor. Bu sayede hem kendine daha fazla abone kazandıran hem de mevcut ve yeni abonelerinin takdirini kazanan firma diğer şirketlerden farklı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Turkcell bedava internet paketi ile zaten buna ihtiyacınız kalmayacak ama yinede belirtmek istedik.

Turbo Ekstra 4 GB ile internet ihtiyacınızı rahat rahat karşılayabileceksiniz hemde ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan. Zengin içeriği ve ekonomik fiyatı ile ilgi çeken bu tarife Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekiyor ve her geçen gün daha fazla katılım görüyor. Sizde hemen bu cazip fırsattan yararlanmaya başlayarak, oldukça tatmin edici bir tarife içeriğine sahip olun.

Ekstra 4 GB internet Paketi

Turbo Ekstra 4 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

Kısa mesaj yolu ile katılım sağlamak için, “TURBO EKSTRA 4GB” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. İnternet kanalı yolu ile ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell cep merkezlerini ziyarete ederek de çok kısa bir süre içerisinde bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm bireysel abonelerinin katılımına açıktır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet kullanımına 12 aylık söz vererek 59 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca şebeke içi limitsiz konuşma ve BiP’e özel 1 GB internet kullanım hakkı da bu cazip tarifenin fırsatlarındandır. Kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken ücret 69 TL olur.

4 GB Hediye internet

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell mağaza veya bayilerine giderek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulamasına giriş yaparak ya da müşteri hizmetlerine telefon ile bağlanıp iptal talebinde bulunduğunuz takdir de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bedava internet paketi ile ilgili konuları sitemiz üzerinden takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Esaslar

30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.
2222’ye “KALAN” yazıp yollayarak kalan kullanım haklarınız öğrenebilirsiniz.
Paket içeriğinizi bitirdiğiniz de kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir