,

Turkcell Ek Konuşma Paketleri – Bedava İçerir

Turkcell ek bedava konuşma paketlerine sahip olmak isterseniz, günlük, haftalık ve aylık paketlerin kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Ek Konuşma Paketleri

Türkiye’nin GSM alanında lider konumunda olan operatör firması Turkcell, abonelerinin ihtiyaçlarına gösterdiği önem ile kendini sektördeki diğer firmalardan farklı kılıyor. Kendine bu durumu misyon edinen dev GSM firması kendine önce kullanıcılarının isteklerine önem vermeyi şirketin önceliği haline getirmiş durumda.

Müşterilerine gösterdiği bu önem ve alaka ilgili birçok mobil hat kullanıcısının takdirini ve sevgisini kazanan dev GSM firması daha uzun yıllar bu başarısını sürdürecekmiş gibi duruyor.

Bu aralar Türkiye genelindeki birçok mobil kullanıcının ortak problemi olan tarife içeriklerini ay sonuna kadar yetiştirememe sıkıntısına Turkcell onları rahatlatacak çözümler sunmaya çalışıyor. Ek konuşma paketleri ile artık birçok abonen konuşma kullanım hakkı bittiği takdirde ister günlük, ister haftalık isterse de aylık seçenekli ek konuşma paketleri satın alıp, yakınları ile konuşmanın keyfini kaldığı yerden çıkarmaya devam edecek.

Haftalık Bedava 100 Dakika

Bedava konuşma dakikası ile sizde size sunulan bu fırsattan faydalanmaya başlayarak ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan rahat rahat hattınızı kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Haftalık Her Yöne 100 Dakika

Haftalık 12 TL karşılığında sizde her yöne 100 dakika konuşma hakkına sahip olabilir ve yakınlarınız ile kaldığınız yerden konuşma keyfine varabilirsiniz.

“OTOMATIK 100” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz.
Bu kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Paketinizdeki kullanım haklarınız

Aylık Her Yöne 300 Dakika Konuşma Paketi

Aylık 300 Dakika Konuşma

30 gün süresince kullanabileceğiniz her yöne 300 dakikaya hemde 300 MB internete aylık 20 TL karşılığında sahip olabilirsiniz ve ay sonunu dert etmek zorunda kalmazsınız. Bu fırsata ek olarak Dergilik uygulamasında kullanmanız için 5 GB hediye internette hattınıza tanımlanır.

“HY300DK” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek satın alabilmeniz mümkündür.

20 Kasım 2017 tarihine kadar katılıma açıktır.

Aylık Her Yöne 500 Dakika

Ayda sadece 25 TL ödeyerek bir ay boyunca kullanabileceğiniz 500 dakikaya ve 500 MB internete sahip olabilirsiniz.

“HY500DK” yazıp 2222’ye göndererek katılabilirsiniz.
30 Kasım 2017 tarihine kadar katılıma açıktır.

Biz Bize 1000 Dakika Konuşma

Aylık 11 TL karşılığında her yöne 1000 dakika ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı sizlere sunulmaktadır.
Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Turkcell cep merkezlerini ziyaret ederek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylandırma

Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Hesabım uygulamasını ziyaret ederek ya da 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Merak edilmeye devam eden bedava internet paketi konusu hakkında bilgileri sitemizden bulabilir, operatörlere göre sıralama yapabilirsiniz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir