,

Turkcell Dört Dörtlük Turbo 6 GB Bedava internet

Türkiye’nin en popüler operatörü olan Turkcell’den bir yenilik daha. Dört Dörtlük 6GB paketi ile tam 6 GB bedava internet sizi bekliyor.

Dört Dörtlük Paketler Turbo 6 GB

Ülkemizde verdiği hizmetin yanı sıra yurt dışında da faaliyetlerine devam eden Turkcell yaptığı tarifelerle operatör kullanıcılarının dikkatini çekmeye devam ediyor. Teknoloji ve yenilikleri takip ederek alanında lider kurumlardan biri olan firma kendi değerini gün geçtikçe katlama yolunda. Her geçen gün kullanıcı sayısının artması abone veya abone olmayan operatör kullanıcılarının dikkatlerini üzerinde taşımasını gösteriyor.

Dört Dörtlük paket turbo 6 GB bedava internet ile her yöne rahat bir şekilde arkadaşlarınızla konuşabilecek, sınırsız sayılabilecek cepten internet rahatlığına ulaşabilecek, her yöne mesajlaşabileceksiniz. Bunlara ek olarak da Turkcell AKK’sız ev interneti erişimine sahip olabileceksiniz. Cebinizden ve evinizden ihtiyaç duyduğunuz bütün komünikasyon ihtiyaçlarınızı size en uygun dört dörtlük tarifeyi tercih ederek karşılayabilirsiniz.

Dört Dörtlük 6 GB

Abone mobil kullanıcısının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kampanyalarını hazırlayan firma müşteri odaklı yaklaşımı ile marka değerini gözler önüne seriyor. 12 milyonu aşkın abonesi olan firma her yeni günde müşteri sayısını daha da arttırarak GSM alanında liderliğini sürdürüyor.

Dört dörtlük fırsatlar dünyası birçok abonenin dikkatini çekmiş durumda. Sizde ihtiyaçlarınızı karşılayan kampanyayı inceleyerek ekonomik fiyata bu hizmetten faydalanmaya bir an önce başlayın.

Dört Dörtlük Turbo 6 GB’a Nasıl Katılabilirim?

Bireysel hat sahipleri ve Superonline’da bireysel hat sahibi müşterileri dört dörtlük fırsatlardan 24 ay kalma taahhüdü ile bu kampanyadan fayda sağlayabilirler.

Turkcell Bedava 6GB internete Katılım Şartları Nelerdir?

Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek, Superonline satış kanallarından veya müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Daha fazla Turkcell bedava internet paketi için ise ilgili konumuzu ziyaret edebilirsin. Sakın unutma, konu sürekli güncel!

Turkcell 6 GB Bedava internet

Turbo 6 GB İçeriğinde Neler Var?

Her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika, operatör farkı gözetmeksizin kullanabileceğiniz her yöne 1000 SMS, cepten kullanabileceğiniz 6 GB internet hakkı ve evden kullanabilmeniz için ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz internet kullanımı size sunulan fırsatlar arasında. Evden 25 Mbps Limitsiz internet için bütün pakete yalnızca aylık 99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim ?

Müşteri hizmetlerini arayarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir tarifeye geçme talebinde bulanabilirsiniz. Evdeki internet aboneliğini iptali Superonline bayisi tarafından gerçekleştirilir.

Esaslar

KALAN yazarak 2200’a mesaj atarak kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz.

Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

Lifebox ve BİP hattınıza ücretsiz sunulan hizmetlerdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir