,

Turkcell Diğer Aktif İnternet Paketleri

Turkcell Diğer Aktif İnternet Paketleri bedava hediye olarak sizi bekliyorken parayla almak niye diyebilirsiniz ama bu fırsatlar inanılmaz derecede cazip olma özelliği taşıyor!

Turkcell Diğer İnternet Paketleri

GSM alanında gösterdiği başarılı hamleleri ile Türkiye’nin en büyük ve en başarılı telekomünikasyon firmalarından biri olan ve sunduğu hizmet ile de mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren Turkcell, benimsediği müşteri odaklı yaklaşımı ile daima öncelikle müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini gidermeyi kendine misyon edinmiş gibi gözüküyor. Bu yaklaşımı sayesinde hem mevcut abonelerinin mutlu eden hem de kendine yeni aboneler kazanma zemini hazırlayan dev operatör firması başarılı atılımları sayesinde her geçen gün bu sektördeki yerini daha da kalıcılaştırıp, başarısını gözler önüne seriyor.

Çekim kalitesi, kapsama alanı ve sunduğu üstün kaliteli hizmet ile Turkcell bedava internet farkını herkese gösteren GSM firması, sunduğu cazip fırsatlı teklifler ile de mobil kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Birçok kişinin birincil derdi olan yetersiz internet paketleri ve uygun paket seçim zorluğu, mobil kullanıcıları sıkıntıya sokuyor. Mobil kullanıcılar hem ihtiyaçlarına karşılayan hem de fiyat yönü ile ödeyebilecekleri olan internet faydasını bulmakta oldukça fazla zorluk çekiyorlar. Turkcell ise bu soruna çözüm bulmak amacı ile onlara zengin içerikli, çok çeşitli ve uygun fiyatlı kampanyalar sunuyor. Sizde gelip bu özel kampanyalardan hemen faydalanmaya başlayarak, 4.5G hızını deneyimleyin.

Diğer Turkcell internet paketlerine Nasıl Katılabilirim?

Kısa mesaj yolu ile katılım sağlamak için seçtiğiniz teklife ait olan anahtar kodu 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. Size en yakın Turkcell mağaza veya bayisine giderek oradan da satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de bu fırsatları satın alıp hattınıza tanımlatmanız mümkündür.

Turkcell internet

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılabilir ve bu fırsatlardan hemen faydalanmaya başlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetlerinin aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

İstanbul Modern

1 gün süresince kullanabileceğiniz 4.5G hızını rahat rahat deneyimleyebileceğiniz 2 GB’ye günlük 2 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Dergilikte Geçerli 5 GB Data

Dergilik uygulamasında 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 5 GB’yi aylık 3 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Yeni Sosyal

Facebook ve Twitter uygulamalarında kullanabileceğiniz 500 MB’ye aylık sadece 7 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ek Sosyal

Genel kullanım için 20 MB ve sosyal ağlarda kullanılmak üzerede 2 GB’yi 7 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

1 GB

Turkcell 1 GB

1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’yi 40 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

5 GB

Aylık 45 TL ödeyerek 5 GB cepten internete bir ay boyunca sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Paket içeriğinizi bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp kısa mesaj atmanız ya da Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir