,

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet 2019

Turkcell Dergilik uygulaması ile 1 GB Bedava internet hediyesi 2019 yılı boyunca seninle olabilir. Tüm detaylar ve 2019 bedava internet kampanyaları için tıkla.

Turkcell Dergilik 1 GB bedava internet gibi kampanyalar günümüzde oldukça fazla takip edilen ve aynı zamanda da kullanılan kampanyalar arasında olmuştur. Bu sayede hem bedava internet kullanma fırsatını elde edebiliyoruz hem de bu sayede bizler; paketlerimiz bitecek kaygısı yaşamamış oluyoruz. Turkcell Dergilik uygulaması sayesinde artık oldukça güzel paketlere sahip olabileceğiz ve aynı zamanda da bu paketlerden gelen hediyeleri gönül rahatlığı ile kullanabileceğiz. Eğer farklı bir operatör kullanıyor ve aynı zamanda bu operatöründe istediğiniz gibi bir kampanyası yok ise; Turkcell’e gelin ve kampanyalarda yararlanma fırsatını kolay bir şekilde elde edin.

Turkcell Dergilik Nedir, Nasıl Kullanılır 2019

Tek tık ile telefonunuza bir anda bir uygulama indireceksiniz ve aynı zamanda bu uygulamadan oldukça güzel 1 GB bedava internet paketi kazanacaksınız. Bu uygulamaya sahip olmak için uygulama marketinize girin ve Dergilik uygulamasını indirin. Çevrımdışıyken de kullanacağınız bu uygulama, birçok dergi ve aynı zamanda gazeteyi barındırmaktadır. Modadan spora, eğlenceden mutfağa kadar her bakımdan sizleri mutlu edecek seçeneklerde bulunmaktadır. Bunların yanı sırada Turkcell 14 Şubat 2018 bedava internet gibi paketlerde karşınıza çıkacaktır, işin en keyifli kısmı da bu olacaktır.

Turkcell Dergilik 1 GB Hediye Kampanyasının Genel Bilgileri 2019

  • 1 GB hediye internet kapsamında, devretme gibi bir özellik bulunmamaktadır. Bu unutulmaması gerekilen bir durumdur.
  • Bilgilendirme mesajı geldikten sonra paketinizi kullanın, aksi taktirde sıkıntı olabilir.
  • Kampanyanın süresi 7 gündür. Bir hafta kullanabileceğiniz 1 GB internetiniz bulunacaktır. 
  • Bu kampanya bir hediye kampanyasıdır, bundan dolayı ne iptal edilir ne de silinir. Paketin zamanı bittikten sonra otomatik olarak silinecektir.
  • Bildiğiniz üzere, söz konusu kişi sınırlaması olunca; bu kampanyada bir sınırlama yoktur.
  • Bu bedava kampanya bittikten sonra, tekrar paketiniz üzerinden değerlendireceksiniz.

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır 2019?

  • Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken uygulamayı indirip, ücretsiz olarak giriş yapmak olacaktır.
  • Bu giriş aşamasından sonra da anında bedava internet gelecektir.
  • Müşteriler ise; kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir. Daha sonrasında tekrar yararlanamazsınız.
  • Kampanya dönemi içerisinde de uygulamayı indirip o an içerisinde giriş yapmalısınız.

Turkcell Dergilik Uygulaması indir

Okuma alışkanlığınızı değiştirecek bir uygulamanın varlığından haberdar değil misiniz? O halde sizlerde bu uygulamadan haberdar olun ve bu uygulamayı kullanın. Hem gerekli olan tüm gazete ve aynı zamanda dergilere kavuşun hem de bu zaman içerisinde gereksiz harcadığınız zamanlardan kendinizi sakının.

Dergilik uygulaması sayesinde artık dijital bir platform üzerinden; gerek dergilerinizi gerek ise de gazetelerinizi de okuyabileceksiniz. Özellikle de söz konusu telefon çekmeyen yerler olduğu zaman, bu durumda yapmanız gereken ki zamanın da geçmesi için bir şeyler okumak olacaktır. Dergilik uygulaması ise tam da bu zamanda sizlere hem yardımcı olacak hem de sizlerin zamanını değerlendirmek için güzel bir fırsat olacaktır. O halde marketinizden dergilik uygulamasını indirin ve doya doya kullanın.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell internet 2019 konusuna gözatarsanız fırsatı kaçırmamış olursunuz.

Diğer yazılarımızı da ziyaret edebilirsiniz;

> Vodafone bedava internet 2019

> Türk Telekom bedava internet 2019

Bu konulara en iyi ve en benzer örneklerdir, tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir