,

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile hediye internet nasıl yapılır, yumurta çatlatma ile ücretsiz çatlat kazan bedava internet nasıl alınır öğreniyoruz.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bir süredir hazırlığında olduğu ve bugün itibari ile yayınladığı GNÇ yumurta Çatlat Kazan bedava internet kampanyası ile yüz binlerce abonesini meraklandırmayı ve heyecanlandırmayı başardı. Kampanya detaylarının saatler ilerledikçe daha da ortaya çıkması ile beraber Türkiye genelinde birçok GNÇ’li mobil hat kullanıcısı bu fırsattan faydalanmaya ve birbirinden güzel hediyeler kazanmaya başladı.

Sadece GNÇ’li abonelerin faydalanabileceği bir kampanya olan Turkcell çatlat kazan hediyesi ile Türkiye’de ki 26 yaş altı tüm genç aboneler her hafta kendilerine ve ihtiyaçlarına hitap eden birçok hediye kazanma şansı yakalayacak. Sizde bu fırsatlardan faydalanmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenin ve vakit kaybetmeden hediyelerinizi almaya başlayın.

Turkcell GNÇ Yumurta Çatlat Kazan Kampanyası 2018

Bugün aktif olan GNÇ Yumurta Çatlat Kampanyası 2018 ile birçok abone gün içerisinde bu fırsattan faydalanmaya başladı. Ama hala tam olarak nasıl bu kampanyadan faydalanacağını bilmeyen aboneler var. Bu abonelerin nasıl bu kampanyadan faydalanmaya başlayabileceğini ve kampanya detaylarının neler olduğunu sizler ile paylaşacağız ve siz bu sayede Turkcell GNÇ İndir GB Kazan kampanyasından her hafta faydalanmaya ve bir sürü hediye kazanmaya başlayacaksınız. Turkcell bedava internet için yine en doğru adrestesiniz.

Bu fırsata dair ulaşmak istediğiniz tüm detaylara sayfanın aşağında ulaşabilirsiniz ve yazıyı okuduktan kısa bir sonra hemen kampanyaya başvurabilir, hediyelerinizi alabilirsiniz.

GNÇ İndir Çatlat Kazan Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Bu fırsata katılım sağlamak için App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza yeni GNÇ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu katılım için yerine getirmeniz gereken ilk koşuldur. Daha sonra ise uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir ve sonra hemen hediyelerinizi alabilirsiniz.

Katılım Şartları Var Mıdır?

Bu fırsattan faydalanmak için yaş sınırı bulunmaktadır. 26 yaş altında ve GNÇ Turkcell’li olan tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Çatlat Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Abonelere her hafta iki kez bol bol internet kullanım hakkı ve başka birbirinden cazip hediyeler sunulacaktır. Sizde hemen bu fırsatlardan faydalanın.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çatlat GB kazan fırsatı kapsamında kazandığınız hediyelerini iptal etmek için 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşmanız yeterlidir.

Detaylar

Turkcell Yumurta İndir Çatlat Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile kazandığınız kullanım haklarınız hattınıza tanımladığında size bilgilendirme yapılacaktır.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde de size bir bilgilendirme yapılır.
Anlık olarak kullanım bilgilerinizi öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir