,

Turkcell BiP 1 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell’den yeni fırsat, BiP’e arkadaşını getiren herkese 1 GB Bedava hediye internet var. Detaylar için makalemizi okuyun.

Turkcell BiP Arkadaşını Getirene 1 GB Hediye

Düzenlediği fırsatlar ile dolu kampanyalar ile kendine olan ilgiyi arttırmaya devam ediyor. Kurulduğu günden beri müşterilerinin isteklerini ön planda tutan ve müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseye Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip operatör firması Turkcell sunduğu sürpriz fırsatlar ile mevcut mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürüp yeni kullanıcılarının da ilgisini çekmeye devam ediyor.

Sunduğu sürpriz hediyeleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan operatör firması müşterilerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor. Turkcell bedava internet bu kampanyaları sayesinde kullanıcılarının yüzünü güldüren operatör firması Turkcell GSM sektörünün lider isimlerinden olmayı sürdürüyor.

BiP ile arkadaşını getiren müşterilerine de 1 GB hediye sunan dev operatör firması bu sürprizi ile birçok mobil kullanıcının kalbini kazandı. Sizde bu kampanyadan faydalanmaya başlayarak bedava internetinizi alabilir ve rahatça 1 GB’niz ile 4.5G hızını denemeye devam edebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

bip hediye internet paketi

BiP uygulamasına giriş yapıp arkadaşlarınızı davet ederek ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Sonraki adım ise davet ettiğiniz arkadaşlarınızı içerisinden 5 kişinin bu daveti kabul edip uygulamayı yüklemesi ile hediyenizi alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Arkadaşlarınızı davet etmeniz katılmanız için yeterlidir.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi belirterek iptal edebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de iptal edebilmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Bip 1 gb bedava internet

30 gün boyunca kullanabileceğiniz cepten 1 GB internete sahip olur ve tarife içeriğinizden eksilmeden internet kullanımının tadını çıkartabilirsiniz.

Detaylar
Gelen onay mesajının ardından hediyenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.
Kullanım hakkınız bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Hesabım uygulaması üzerinden ya da 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir