, ,

Turkcell Bedava internet Paketi 2018 – 2019

Turkcell bedava internet paketi 2019 hediyesi ile 2019 bedava internet kampanyalarına ulaşın. Yılbaşı bedava internet ve dahası Turkcell ile sizin olabilir.

Turkcell Bedava internet Paketi 2019

Turkcell bedava internet 2019 ile son zamanlarda tüm abonelerin ortak problemi olan internet paketlerinizin çabuk bitmesine ay sonuna kadar internet kullanmanızı kısıtlamak zorunda kalmanıza son verecek Turkcell Bedava İnternet kampanyalarını sizlerle paylaşmak ve sürekli internet arayışından kurtarmak için detaylı bir şekilde bedava internet kazanabileceğiniz kampanyaları sizler için araştırdık.

Çok fazla kampanya paylaşacağız ve muhtemelen hangisini kullanmak istediğinizi şaşıracaksınız ama durun, 2019 Turkcell bedava internet konusuna daha yeni başlıyoruz!

Düşündük ki bu yılda da şans sizden yana olacak çünkü Turkcell hediye internet paketi ile GB’larca yükün altından kalkabileceksiniz. Yükle Kazan, Salla Kazan gibi kampanyalar sizleride memnun edecek, özel günlerde dağıtılan hediyeler neşe kaynağınız olacak.

Mağlum mübarek Ramazan ayı dolayısıyla 18 GB gibi devasa bir hediye serüveni herkesi adeta titretti. Sabahlar olmasın deyimini gerçekleştiren bu dev olay ile sizde 2019 yılından dilediğinizi alın.

Bedava internet kullanıcıların internet ihtiyacı günden güne artmakta ve bu durum kullanıcıları bedava internet arayışına sokmakta.Bizde bu arayışınıza aktif olarak kullanımda olan ücretsiz internet paketlerini bir araya toplamaya uğraşarak yararlı bir paylaşım yapmaya çalıştık.

Bedava internet turkcell

Ülkemizin en büyük operatör firması bedava internet ile abonelerini oldukça memnun ediyor.Google Playstore yer alan uygulamaları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmakta ve onlara internet hediye etmektedir.Turkcell internet kazandıran uygulamalarını kullandığınız ve bu sayfayı takip ettiğiniz sürece neredeyse sürekli hediye internetten yararlanabileceksiniz.

Turkcell bedava internet haftalık veya aylık seçenekleriyle kullanıcılarının gözünü doldurmaya devam ediyor. 1, 2, 5 hatta 10GB seçenekleriyle sizi bekliyor. Size uygun olan kampanyayı denemek için geç kalmayın. Faturalı ve faturasız aboneler için kullanıma uygundur.

Turkcell’in ayrıcalıklı hediyelerini kazanmaya devam etmek istiyorsanız sayfamızı takip etmeye devam ediniz.Sizlere 2017’nin güncel ücretsiz internet kampanyalarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel hediye internet paketleri için yazımızı okumaya devam edin.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet 2019

Bir önceki kampanyanın çok ilgi görmesi üzerine, 4.5G Salla Kazan hediyeleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü, abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Tek yapmanız gereken 4.5G abonesi olmak ve sallayıp kazanmak.

20 Mart 2017’ye kadar geçerlidir.

“Hesabım” uygulamasını ziyaret edip bedava internet sahibi olabilirsiniz.

BiP Arkadaşını Getirene 1GB Bedava internet 2019

BiP uygulaması kullanmayan arkadaşlarını BİP dünyasına davet eden ve davet dilenlerden BİP uygulamasını yükleyen 5 arkadaşı olan kişiler 30 gün boyunca geçerli 1GB hediye internetin sahibi olurlar.

Detaylar
Paketin üst limit hızı 7,2 Mbps’tır.
Sadece yurtiçi kullanımlar içindir.
1GB hediye paketiniz tek kullanımlıktır,gelecek ay geldiğinde yenilenmez.
Paketiniz bittiği takdirde SMS ile bilgilendirileceksiniz.
Kalan internetlerinizi öğrenmek için “KALAN” yazıp 2222 gönderebilirsiniz.
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

BiP 1 GB Hediye İnternet 2019

Bip uygulamasını mobil cihazına indirip uygulamaya katılan aboneler 1GB ücretsiz internet kazanıyor.Bip uygulamasını indirdirdiğiniz ve kayıt olduğunuz takdirde 30 gün geçerli 1GB internetin sahibi olabilirsiniz.Faturalı ve faturasız abonelerin kullanımına uygundur.

Bedava 1GB internetten kazanabilmek için tek yapmanız gereken BİP’i ilk kez mobil cihazınıza indiriyor olmanız.

Açıklama

Kullanılmayan internet paketleri gelecek aylara devrilmez.
Sadece bir defa bu uygulamadan yararlanbilirsiniz.
Bittiği takdirde internetiniz SMS ile bilgilendirilirsiniz.
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

4.5G Hediye BiP

Bip uygulamasını kullanarak internetinizi bitirmeden arama yapabilirsiniz.

Aşağıdaki paketlerden birine katıldığınız takdirde sadece BİP’te kullanabileceğiniz hediye internetinizi herhangi bir SMS göndermeden otomatik olarak alabilirsiniz.

Aşağıdaki paketlerden birini kullanmaya başladığınız takdirde her ay 5GB internet hediye edilecektir.

Platinum Paketleri

 • Mega 50 GB
 • 50 GB Paketi
 • Mega 20 GB
 • 20 GB Paketi
 • Mega 15 GB
 • 15 GB Paketi
 • Mega 10 GB
 • ve 10 GB paketleri

Şimdi listeleyeceğimiz paketleri alanlar ise her ay 1GB hediye internetin sahibi oluyor.

Turbo Paketleri

 • Ekstra 6 GB
 • 6 GB Paketi
 • Ekstra 4 GB
 • 4 GB Paketi
 • Ekstra 2 GB
 • 1GB Paketi
 • 2GB Paketi
 • 3GB Paketi
 • Avantaj 3GB
 • ve Ekstra 5GB bedava internet paketleri

Diğer paketler;

 • Hepsi Bol
 • Hepsi 500Plus
 • Hepsi Eko
 • Konfor Süper
 • Konfor Fırsat
 • Konfor Eko
 • Bizbize 2GB
 • Bizbize 4GB
 • ve Bizbize 6GB Paketleri

 

GNÇ 1GB Bedava İnternet

Hazır kart bedava 1GB internetten faydalanabilmeniz için Genç Turkcell abonesi olmanız gereklidir.

GNÇ full paketlerinden birini kullanıyorsanız ve 30 Tl yükleme yapıyorsanız bedava 1GB internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenir.Kullanılmayan internetiniz gelecek aylara devir edilmez.

4.5 G’li Hediye 4.5 GB Turkcell Bedava İnternet 2019

Hattınızı 4.5G internete geçirdiğiniz takdirde 4.5 GB internet  4.5G yazıp 2200 yolladığınız zaman hattınıza tanımlanmaktadır.

Detaylar
4.5G internet hediyesinden 1 defaya mahsus yararlanabilirsiniz.
4.5 GB internet 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.
İnternet kullanım kotanızı doldurduğunuz takdirde SMS ile bilgilendirileceksiniz.

4.5G Turkcell 10 GB Bedava İnternet 2019

Turkcell bedava internet 2019, 4.5G uyumlu cihaz ve sim karta sahip olan aboneler 4.5 G kullanmaya başladıkları takdirde 10 GB bedava internet hatlarına otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Detaylar

Sadece bir defa yararlanabilirsiniz.
30 gün boyunca geçerlidir.
Kullanmadığınız internetiniz gelecek aylara devredilmez.
Bitiş tarihi 31 Mart 2017’dir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2019

Faturasız hat kullananlar için geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için “Yüklediğin Kadar Kazan”ı kullanmalısınız.Yüklediğiniz kadar kazanmak için Turkcell’in websitesinden veya hesabımdan kartınızla TL yüklemeniz gerekmektedir.Ne kadar çok TL yüklerseniz hesabınıza o kadar para hesabınıza hediye olarak tanımlanır.Hesabınıza eklenen paralarla kendinize bedava internet alabilirsiniz.

Açıklama

30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Bir ay içerisinde en fazla 4 kez bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kazandığınız TL’ler ile internet paketleri alarak ücretsiz bir şekilde internet kullanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet

Sim kartınızı yenilediğiniz takdirde 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.Yeni sim kartınızı aldığınızda kutunun içindeki promosyon kodunu “ENHIZLI” yazıp 2222’ye göndererek 6 ay geçerliliği olan 10GB hediye internetinizi alabilirsiniz.

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

GNÇ uygulamasını indirene 1GB Bedava İnternet

Kullandığınız mobil cihazınız GNÇ uygulamasını indirerek 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1GB internet kazanabilirsiniz.

30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kazandığınız bedava internetler ile sayfamızı takip edip daha fazla kazanmaya devam edebilirsiniz.

28 Haziran 2017 tarihli güncelleme; —-

04 Mayıs’ta yaşanan internet kesintisi yaklaşık 2 saat sürmüştü. Durum böyle olunca kullanıcıların tepkisi arttı ve dev şirket bunun için bir özür mahiyetinde hediye 1 GB internet dağıtmayı uygun gördü. Bunu belirlemede yine sosyal medyayı kullanarak anket yaptı. Tüm kullanıcılara hediyeleri dağıtıldı, sizde eğer hediyenizi alamadıysanız ilgili yazımızı buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

3 Comments

Leave a Reply
 1. Harika olmuş be. Önce BİP sonra Yaani sonra da hızlı giriş ve Salla Kazan. Rüyalarımın kampanyaları varya 😀 Nsıl güzel zamanlama yapıyorlar, tam paket bitiyor hop yenisi beleş geliyor. Adam adammmm.

 2. Merhabalar. Ben BİP’ten 4 GB bedava internet kazandım, Turkcell’den başka operatöre geçip tekrar gelsem yine hediye internet kampanyasından yararlanabilecek miyim?

 3. Turkcellin bu bedava internet 2018 kampanyalarına bayılıyorum varya. Çok iyi yapıyor adamlar ya. En son 2 ay önce girip baktım, 2 ayda bir dünya yeni kampanya yapmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir