,

Turkcell Bayiliği Nasıl Alınır?

Turkcell Bayilik alma işlemi için neler gerekir, internetten başvuru yapabilirmiyiz.

Turkcell Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde GSM temelli mobil iletişim 1994 yılında Turkcell’in hizmet sunmasıyla başladı. O günden beri ülkemizde GSM sektörü gelişerek devam ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte de şimdi çoğu insan bir telefon bayiliği almaya, telefon satan bir dükkan açmaya ve buna benzer işlerle ilgilenmeye çalışıyor. Çünkü teknolojinin günden güne gelişmesi ve kullanımının yaygınlaşması insanları bu sektöre çekiyor.

Üstelik bayilik fikri her insanın yapabileceği bir iş gibi gözüküyor. Ancak yine de bu işin inceliklerini bilerek yola çıkmak daha karlı olacaktır. Peki bir Turkcell bayiliği alma fikriniz varsa neleri bilmeniz gerekiyor?

Bayilik Almadan Önce Yapılacaklar

Turkcell Türkiye’de 81 ilde 15 binin üzerinde bayilikle faaliyet gösteren bir şirket. Turkcell çekim gücüyle fark yaratması sebebiyle de ülkenin hemen her köşesinde itinayla tercih ediliyor. Bu sebeple Turkcell bayiliği sadece merkezi yerlerde değil ilçelerde, kasabalarda ve hatta mahallelerde bir ihtiyaç haline gelmiş durumda.

Bayilik almadan önce yapacağınız şey bir telefon dükkanı açmak olmalıdır. Daha sonra bayilik için Turkcell’e gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Turkcell Bayiliği Almak İçin Neler Gerekli?

Turkcell bayiliği açmak için Turkcell iletişim merkezini arayarak gerekli şartları öğrenmeniz gerekmektedir. Bu şartlar güncellenebildiği ve değişebildiği için tek tek saymak bu işi yapacaklar için yanıltıcı olabilir. O yüzden arayarak en son ki güncel şartları öğrenip ona göre hareket etmek doğru olacaktır. Turkcell müşteri hizmetleri 0532 532 00 00’ı arayabilir ya da genel müdürlük numarası olan 0212 313 10 00 numarasından bilgi alabilirsiniz

Deneme Süresi

Şartları yerine getirdiğinizde size Turkcell tarafından bir bayilik kodu veriliyor ve bir sene boyunca satmış olduğunuz Turkcell hat vb. işlemlerin analizi yapılıyor. Veriler sonucunda başarılı bir satıcı olduğunuz gözlemlenirse size bayilik veriliyor.

Aslında gördüğünüz gibi lokasyon oldukça önemli bir husus oluyor, sizede bunu çok iyi bir tercih olarak seçmek kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir