,

Turkcell Abonelerine Özel Harika İnternet Paketi

Yeni abone olduysanız bu fırsatlarla dolu Turkcell Dünyasına adım attınız demektir. Harika bir kampanya seni bekliyor.

Türkiye’de GSM sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olan Turkcell, attığı her adım ile ilgi odağı olmayı başarıyor. Uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firma aynı zamanda Türkiye’nin ilk GSM operatörü olma avantajını da elinde bulunduruyor.

Bu alanda ilk olmasında dolayı ve aynı zamanda müşterilerine gösterdiği muntazam ilgiden dolayı birçok mobil hat kullanıcısına sahip olan firma, bu başarısını devam ettirmek amacı ile her gün durmaksızın çalışıyor ve emeğinin karşılığını da almayı başarıyor. Birçok mobil SIM kullanıcısının gerek kapsama alanı kalitesi gerek hizmet anlayışı ile ilk tercihi olmayı başaran operatör firması mobil hat kullanıcılarına özel olarak hazırladığı fırsatlar ile müşterilerini sevindirmeyi başarıyor.

Ay sonuna kadar dakika kullanım hakkını yetiştirmekte zorlanan hazır kartlı kullanıcılarına özel olarak hazırladığı ek paketler ile de onların ihtiyaçlarına verdiği önemi gözler önüne seriyor.  Kendinizi ay sonuna kadar sınırlandırmadan konuşma ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor iseniz, hemen bu tekliften faydalanmaya başlayarak dakikalarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell iletişim merkezlerinden bu paketi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Online kanalları ziyaret ederek de bu fırsatı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak da katılım sağlamanız mümkündür. Turkcell bedava internet ile bunu pekiştirmek tamamen size bağlıdır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulaması üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kısa mesaj ile de iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Sohbet 200

Yurt içi her yöne konuşabileceğiniz 200 dakikaya 10 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Sohbet 400

15 TL ödeyerek her yöne konuşabileceğiniz 400 dakikaya sahip olabilir ve mobilden konuşmanın keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

2 Eylül 2018 tarihine kadar abone alımına açıktır.
30 gün içerisinde birden fazla satın alabilirsiniz.
Gelen onay mesajının ardından dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hesabım uygulaması üzerinden ya da 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir