, ,

Turkcell 75 GB Bedava internet Paketi ile Bilgisayardan Bağlan

Evden yani bilgisayardan internet arayan Turkcell aboneleri bu kampanyayla birlikte derin bir oh çekiyor. Çünkü 75 GB bedava internet benzersiz bir konu olabilir.

Turkcell 75 GB Bilgisayardan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Türkiye’nin en büyük internet sağlayıcı firmalarından biri olarak düzenlendiği zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı fırsatları ile birçok abonesinin hem yüzünü güldürüyor hem de isteklerine cevap veriyor. Turkcell bedava internet paketi için yapmanız gereken diğer şeyleri öğrenmek amacıyla ana yazıyı ziyaret ediniz.

Turkcell Hediye internet

Altyapı çalışmaları ile de işine verdiği önemi gözler önüne seren dev firma, her geçen gün kendini daha fazla geliştirmeye ve abonelerine daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyor.

Türkiye’nin en hızlı internet hizmetini kullanıcılarına sunan telekomünikasyon şirketi müşterilerine gösterdiği ilgi ve alaka ile sayesinde de ilk tercih edilen firmalardan biri olmayı başarıyor. Her geçen gün artan bir kullanıcı sayısına sahip olan internet sağlayıcısı, sektördeki yerini sağlama alıp liderliğe doğru gidiyor.

Kullanıcılarının limitsiz bir internet kullanımı yaşamalarını isteyen ve ay sonuna kadar kendilerini sınırlandırmak zorunda kalmadan rahat bir şekilde keyfini çıkartabilmelerine olanak sağlayan firma bu hamlesi ile oldukça fazla olumlu tepki topluyor. Sizde gelip bu cazip fırsattan hemen faydalanmaya başlayın.

75 GB Bedava internete Nasıl Katılabilirim?

Turkcell mağaza veya bayilerini ziyaret ederek, “DATA 75 GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak ya da internet kanalı yolu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Turkcell mağazalarından kısa bir süre içerisinde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bireysel faturalı kullanıcılar faydalanabilir.

İçeriği Nedir?

12 aylık kontrat yaparak 30 gün süresince kullanabileceğiniz 75 GB internete sahip olabilir ve 4.5G deneyiminin keyfini sürebilirsiniz.

75 GB Kampanyası Hakkında Detaylar

Paket üst hız limiti 375 Mbps’dir. Kotanız dolduğunda hızının 128 Kbps’ye düşer.
Taahhüdünüz bitmeden ayrılmak ister iseniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.
Kontratınız bittince standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir